Minęła II Edycja Konferencji Kolejowej

C

19-01-2017

W styczniu 2017 roku firma Logwin Air + Ocean Poland zorganizowała po raz drugi Konferencję Kolejową, której głównym tematem był transport drobnicowy z Chin do Polski. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele 45 znanych na rynku firm.   Goście Specjalni z Logwin Air + Ocean China zaprezentowali proces obsługi wysyłek w Chinach , a eksperci z Polski omówili dalszą drogę przesyłek do miejsca docelowego. Cechą wyróżniającą Produkt Logwin China Express na rynku jest fakt, iż od początku do końca cały proces jest w rękach jednego operatora logistycznego, dzięki czemu przesyłki są obsługiwane szybko i bez opóźnień. Cały przebieg zaczyna się od własnych magazynów konsolidacyjnych w Szanghaju oraz Guangzhou, a kończy w magazynie dekonsolidacyjnym w Nadarzynie pod Warszawą.   Cotygodniowy serwis drobnicowy to zmniejszenie kosztów w stosunku do transportu lotniczego oraz kompromis dla transportu morskiego, ponieważ oferuje on znaczną redukcję czasu tranzytowego. Od listopada 2015 roku Firma Logwin oferuje serwis z Szanghaju, z którego do tej pory do Polski dojechało około 110 konsol. Po sukcesie, jakim było utworzenie pierwszej trasy kolejowej, firma podjęła decyzję o uruchomieniu nowej trasy z Guangzhou. Od marca 2016 roku daną trasą dojechało prawie 30 konsol.  

Fotolia 60038270 XL1W styczniu 2017 roku firma Logwin Air + Ocean Poland zorganizowała po raz drugi Konferencję Kolejową, której głównym tematem był transport drobnicowy z Chin do Polski. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele 45 znanych na rynku firm.

 

Goście Specjalni z Logwin Air + Ocean China zaprezentowali proces obsługi wysyłek w Chinach , a eksperci z Polski omówili dalszą drogę przesyłek do miejsca docelowego. Cechą wyróżniającą Produkt Logwin China Express na rynku jest fakt, iż od początku do końca cały proces jest w rękach jednego operatora logistycznego, dzięki czemu przesyłki są obsługiwane szybko i bez opóźnień. Cały przebieg zaczyna się od własnych magazynów konsolidacyjnych w Szanghaju oraz Guangzhou, a kończy w magazynie dekonsolidacyjnym w Nadarzynie pod Warszawą.

 

Cotygodniowy serwis drobnicowy to zmniejszenie kosztów w stosunku do transportu lotniczego oraz kompromis dla transportu morskiego, ponieważ oferuje on znaczną redukcję czasu tranzytowego. Od listopada 2015 roku Firma Logwin oferuje serwis z Szanghaju, z którego do tej pory do Polski dojechało około 110 konsol. Po sukcesie, jakim było utworzenie pierwszej trasy kolejowej, firma podjęła decyzję o uruchomieniu nowej trasy z Guangzhou. Od marca 2016 roku daną trasą dojechało prawie 30 konsol.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C