Mitsuboshi przedłużył umowę najmu

C

19-08-2014

Mitsuboshi Poland sp. z o.o. przedłużył umowę najmu 1,5 tys. mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group, wiodącego dewelopera powierzchni magazynowych.         Firma Mitsuboshi została założona w 1919 roku w Japonii. Dominującym obszarem jej działalności jest produkcja pasków napędowych do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Grupa posiada biura w Azji, Stanach Zjednoczonych oraz w Europie: w Niemczech oraz w Polsce. Zatrudnia ogółem około 4500 osób. Firma wynajmuje powierzchnie magazynowo-produkcyjne w parku MLP Pruszków I od 2001 roku. „Sytuacja w branży jest bardzo dobra. Notujemy systematyczny wzrost zapotrzebowania na nowoczesne powierzchnie magazynowe. Nasz kraj zyskuje w oczach potencjalnych inwestorów, którzy rozważają lokowanie na naszym terenie magazynów logistycznych czy działalności produkcyjnej.” - powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.   MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.  

millenium-logistic-parksMitsuboshi Poland sp. z o.o. przedłużył umowę najmu 1,5 tys. mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group, wiodącego dewelopera powierzchni magazynowych.

 

 

 

 

Firma Mitsuboshi została założona w 1919 roku w Japonii. Dominującym obszarem jej działalności jest produkcja pasków napędowych do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Grupa posiada biura w Azji, Stanach Zjednoczonych oraz w Europie: w Niemczech oraz w Polsce. Zatrudnia ogółem około 4500 osób. Firma wynajmuje powierzchnie magazynowo-produkcyjne w parku MLP Pruszków I od 2001 roku.

„Sytuacja w branży jest bardzo dobra. Notujemy systematyczny wzrost zapotrzebowania na nowoczesne powierzchnie magazynowe. Nasz kraj zyskuje w oczach potencjalnych inwestorów, którzy rozważają lokowanie na naszym terenie magazynów logistycznych czy działalności produkcyjnej.” – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.

 

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.

 

millenium-logistic-parks-2

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C