MLP Group przedłuża umowę z Business Archiv

C

01-10-2013

Firma Business Archiv przedłużyła umowę najmu w parku MLP Pruszków I oraz wynajęła dodatkową powierzchnię biurową.           Firma Business Archiv dotychczas w centrum MLP Pruszków I wynajmowała 1880m2powierzchni magazynowej oraz biurowo-socjalnej. W ramach zawartego aneksu do umowy wynajęła dodatkowe 100 m2 powierzchni biurowej i przedłużyła dotychczasową umowę najmu. Business Archiv to prężnie rozwijająca się firma oferująca szeroki zakres usług związanych z archiwizacją i zarządzaniem dokumentami. Istnieje na rynku od 1996 roku.   Zakres prowadzonej przez firmę działalności wymagał specjalnego wyposażenia wynajmowanych powierzchni magazynowych celem uchronienia przechowywanych dokumentów przed zniszczeniem. Teren firmy jest pod szczególnym nadzorem i ochroną.

mlpFirma Business Archiv przedłużyła umowę najmu w parku MLP Pruszków I oraz wynajęła dodatkową powierzchnię biurową.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

Firma Business Archiv dotychczas w centrum MLP Pruszków I wynajmowała 1880m2powierzchni magazynowej oraz biurowo-socjalnej. W ramach zawartego aneksu do umowy wynajęła dodatkowe 100 m2 powierzchni biurowej i przedłużyła dotychczasową umowę najmu. Business Archiv to prężnie rozwijająca się firma oferująca szeroki zakres usług związanych z archiwizacją i zarządzaniem dokumentami. Istnieje na rynku od 1996 roku.

 

Zakres prowadzonej przez firmę działalności wymagał specjalnego wyposażenia wynajmowanych powierzchni magazynowych celem uchronienia przechowywanych dokumentów przed zniszczeniem. Teren firmy jest pod szczególnym nadzorem i ochroną.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C