MLP Group wybuduje magazyn dla MAKRO

C

14-09-2016

MLP Group podpisał umowę z siecią hurtowni MAKRO Polska na długoterminowy najem magazynu. Obiekt o powierzchni ponad 10 tys. mkw. zostanie uruchomiony w parku logistycznym MLP Pruszków II już w pierwszym kwartale 2017 r. W transakcji doradzał JARTOM Real Estate.   Na zdjęciu od lewej: Eric Porier – Prezes Zarządu MAKRO, Radosław T. Krochta – Prezes MLP Group S.A. foto: Wojciech Grzędziński   MAKRO inwestuje w unikalne magazyny w kluczowych lokalizacjach dostosowane do potrzeb sektora HoReCa. Pierwszy obiekt powstanie przy współpracy z MLP Group.   „Rozwijamy model wielokanałowy poprzez połączenie usług dystrybucji żywności i formatu cash & Carry, które dopasowujemy do lokalnych potrzeb rynkowych"  komentuje decyzję Eric Porier, Prezes Zarządu MAKRO.   Pierwszy obiekt powstanie w okolicach Warszawy na terenie parku logistycznego MLP Pruszków II. Jego powierzchnia wyniesie 10,1 tys. mkw. Obiekt będzie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym system chłodnictwa oparty na technologii C02, zapewniające m.in. niskie zużycie energii oraz wysoki poziom ochrony środowiska naturalnego. Przekazanie gotowego magazynu planowane jest w pierwszym kwartale 2017 roku.    „Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z jednym z największych koncernów handlowych na świecie. To dla nas bardzo ważna transakcja, która potwierdza wysokie kompetencje MLP Group oraz duże zaufanie najemców"  podkreślił Radosław T. Krochta, Prezes Zarządu MLP Group S.A.   Zespół MAKRO i MLP GROUP foto: Wojciech Grzędziński

mlp 1 1MLP Group podpisał umowę z siecią hurtowni MAKRO Polska na długoterminowy najem magazynu. Obiekt o powierzchni ponad 10 tys. mkw. zostanie uruchomiony w parku logistycznym MLP Pruszków II już w pierwszym kwartale 2017 r. W transakcji doradzał JARTOM Real Estate.

 

Na zdjęciu od lewej: Eric Porier – Prezes Zarządu MAKRO, Radosław T. Krochta – Prezes MLP Group S.A. foto: Wojciech Grzędziński

 

MAKRO inwestuje w unikalne magazyny w kluczowych lokalizacjach dostosowane do potrzeb sektora HoReCa. Pierwszy obiekt powstanie przy współpracy z MLP Group.

 

„Rozwijamy model wielokanałowy poprzez połączenie usług dystrybucji żywności i formatu cash & Carry, które dopasowujemy do lokalnych potrzeb rynkowych”  komentuje decyzję Eric Porier, Prezes Zarządu MAKRO.

 

Pierwszy obiekt powstanie w okolicach Warszawy na terenie parku logistycznego MLP Pruszków II. Jego powierzchnia wyniesie 10,1 tys. mkw. Obiekt będzie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym system chłodnictwa oparty na technologii C02, zapewniające m.in. niskie zużycie energii oraz wysoki poziom ochrony środowiska naturalnego. Przekazanie gotowego magazynu planowane jest w pierwszym kwartale 2017 roku. 

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z jednym z największych koncernów handlowych na świecie. To dla nas bardzo ważna transakcja, która potwierdza wysokie kompetencje MLP Group oraz duże zaufanie najemców”  podkreślił Radosław T. Krochta, Prezes Zarządu MLP Group S.A.

 

mlp 2 2
Zespół MAKRO i MLP GROUP foto: Wojciech Grzędziński

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C