Mobilne rozwiązanie z zakresu telematyki na smartfony i tablety

C

05-10-2012

  Firma Soloplan zaprezentowała na targach pojazdów transportowych IAA w Hanowerze "CarLo inTOUCH" - udoskonalone rozwiązanie z zakresu telematyki połączone z systemem do zarządzania transportem CarLo. Innowacyjność polega na zastąpieniu terminala urządzeniem mobilnym z systemem operacyjnym Android 4.0. Dzięki temu użytkownicy będą mogli wybierać spośród dużej ilości smartfonów i tabletów do wykorzystania jako urządzenie pokładowe.     "CarLo inTOUCH"  już od 2008 należy do standardowego pakietu CarLo i wielokrotnie sprawdził się jako niezawodne narzędzie telematyczne. Całkowita rezygnacja z zainstalowania na stałe urządzeń pokładowych wpływa na niskie koszty inwestycji i dużą elastyczność. Dzięki temu "CarLo inTOUCH" może być stosowany również u podwykonawców lub w wynajmowanych samochodach. Zarządzanie delegacjami oraz środkami ładunkowymi 2.0 to nowe moduły, które firma Soloplan pokaże podczas targów IAA. Oferują one użytkownikowi jeszcze więcej możliwości w zarządzaniu transportem. Co ważne, obsługa jest łatwa i wymaga zaledwie niewielkich nakładów na szkolenie. Oprogramowanie do telematyki jest bezpłatne. Miesięczne opłaty zawierają się w opłatach za użytkowanie i przesyłanie danych.

 

soloplan3Firma Soloplan zaprezentowała na targach pojazdów transportowych IAA w Hanowerze “CarLo inTOUCH” – udoskonalone rozwiązanie z zakresu telematyki połączone z systemem do zarządzania transportem CarLo. Innowacyjność polega na zastąpieniu terminala urządzeniem mobilnym z systemem operacyjnym Android 4.0. Dzięki temu użytkownicy będą mogli wybierać spośród dużej ilości smartfonów i tabletów do wykorzystania jako urządzenie pokładowe.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

“CarLo inTOUCH”  już od 2008 należy do standardowego pakietu CarLo i wielokrotnie sprawdził się jako niezawodne narzędzie telematyczne.


Całkowita rezygnacja z zainstalowania na stałe urządzeń pokładowych wpływa na niskie koszty inwestycji i dużą elastyczność. Dzięki temu “CarLo inTOUCH” może być stosowany również u podwykonawców lub w wynajmowanych samochodach.


Zarządzanie delegacjami oraz środkami ładunkowymi 2.0 to nowe moduły, które firma Soloplan pokaże podczas targów IAA. Oferują one użytkownikowi jeszcze więcej możliwości w zarządzaniu transportem.


Co ważne, obsługa jest łatwa i wymaga zaledwie niewielkich nakładów na szkolenie. Oprogramowanie do telematyki jest bezpłatne. Miesięczne opłaty zawierają się w opłatach za użytkowanie i przesyłanie danych.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C