Mocni w Automotive – Grupa Logistyczna Seifert

C

03-04-2020


Logistyka kontraktowa dedykowana branży Automotive to motor napędowy Grupy Logistycznej Seifert. Grupa zatrudnia obecnie ponad 2 000 pracowników w 46 lokalizacjach w Europie, gdzie realizuje innowacyjne rozwiązania logistyczne dla branży motoryzacyjnej, papierniczej, chemicznej, farmaceutycznej, materiałów budowlanych i dóbr konsumpcyjnych.

Od lat motorem napędowym Grupy, a tym samym głównym stymulatorem jej sukcesów jest wyspecjalizowany sektor logistyki kontraktowej dla branży automotive, w tym również na rynku Polskim. W Malsch, w Niemczech działa Centrum Logistyczne adresowane motoryzacji.

W Jaworze, w Polsce zachodniej, Seifert Automotive Polska zapewnia kompleksową obsługę logistyczną pierwszej w Polsce fabryki silników niemieckiego producenta samochodów. Do zadań Seiferta należy tutaj m.in. komisjonowanie części i podzespołów JIT i JIS w trakcie montażu silników.

W Mysłowicach, w Polsce południowej, w sąsiedztwie tyskiej strefy ekonomicznej oraz w Bielsku-Białej firma dysponuje powierzchnią magazynową z profesjonalną obsługą.

Kliknij lub zeskanuj kod

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C