Monitorowanie Synfioo gratis w okresie epidemii

C

02-06-2020


W czasie pandemii, skuteczność i ciągłość łańcucha dostaw ma bardzo duże znaczenie dla wszystkich kontrahentów, niejednokrotnie decyduje o powodzeniu transakcji międzynarodowych. Dlatego Synfioo umożliwia bezpłatny miesięczny dostęp do OnTime Navigator.

 

Aplikacja do zarządzania trasami umożliwia pobieranie prognoz ETA (szacowany czas przybycia), a także danych dotyczących natężenia ruchu oraz potencjalnych zakłóceń. Dzięki temu, predykacja OnTime Navigator, pozwala reagować na nieoczekiwane zmiany w trakcie transportu.

– Bezpieczeństwo i utrzymanie łańcucha dostaw jest obecnie jedną z kluczowych usług dla gospodarki. Nasza decyzja o czasowym bezpłatnym udostępnieniu usługi OnTime Navigator, ma na celu przyczynienie się do optymalizacji procesów transportu drogowego towarów podczas kryzysu spowodowanego epidemią koronowarusa – podkreśla Marian Pufahl, CEO Synfioo. – Tylko Ci, którzy mają dostęp do prawidłowych danych i informacji o pozycji ciężarówek i nadchodzących zakłóceń, mogą podejmować właściwe decyzje dotyczące dalszego przebiegu transportu. To samo dotyczy dokładnych prognoz czasu przybycia surowców i półproduktów, które mają duży wpływ na projektowanie procesów produkcyjnych zorientowanych na popyt. Jak wszyscy wiemy prawidłowa informacja jest kluczem do rozwoju dobrego biznesu.

Oprócz prognoz ETA oraz danych o zakłóceniach i ruchu, Synfioo OnTime Navigator oferuje szczegółowy widok mapy, który umożliwia wizualizację bieżącego stanu transportu w czasie rzeczywistym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, szczególnie mali i średni spedytorzy, którzy w tej dziedzinie nie mają własnej infrastruktury IT, otrzymują dostęp do wszystkich istotnych informacji. Przewoźnicy mogą również udostępniać wiarygodne dane dotyczące procesu transportu nadawcom i odbiorcom towarów bez skomplikowanych barier wejścia.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C