Mory Ducros podpisał umowę z Wtransnet

C

20-03-2013

  Firma podpisała umowę  z Wtranset  na produkt Doc&Data - aplikację do kwalifikacji i zarządzania dostawcami  usług transportowych.  Umowa została podpisana na dwa lata, co pozwoli grupie na lepsze poznanie swoich przewoźników.     Grupa  MORY DUCROS podpisała  dwuletnią umowę na aplikację Doc&Data , nazwaną przez grupę QUALIF DIRECT (zaadaptowaną i przystosowaną do indywidualnych potrzeb grupy MORY DUCROS) i na serwis kwalifikacji na podwykonawców. 12.000 dostawców międzynarodowych usług transportowych pochodzących z bazy danych grupy zostanie zakwalifikowana na podwykonawców, to znaczy zostaną wprowadzone wszystkie dane operacyjne przewoźników: posiadane certyfikaty, flota (typ i specjalizacja), trasy. Scentralizowana informacja wprowadzona do systemu QUALIF DIRECT i dostępna dla wszystkich oddziałów grupy MORY DUCROS. Zadaniem tej aplikacji jest: z jednej strony proponowanie bezpiecznych rozwiązań dla swoich klientów i z drugiej strony większa wydajność w stosunku do swoich podwykonawców, których potencjał został rzeczywiście zidentyfikowany.  

 

wtranss1Firma podpisała umowę  z Wtranset  na produkt Doc&Data – aplikację do kwalifikacji i zarządzania dostawcami  usług transportowych.  Umowa została podpisana na dwa lata, co pozwoli grupie na lepsze poznanie swoich przewoźników.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


Grupa  MORY DUCROS podpisała  dwuletnią umowę na aplikację Doc&Data , nazwaną przez grupę QUALIF DIRECT (zaadaptowaną i przystosowaną do indywidualnych potrzeb grupy MORY DUCROS) i na serwis kwalifikacji na podwykonawców.


12.000 dostawców międzynarodowych usług transportowych pochodzących z bazy danych grupy zostanie zakwalifikowana na podwykonawców, to znaczy zostaną wprowadzone wszystkie dane operacyjne przewoźników: posiadane certyfikaty, flota (typ i specjalizacja), trasy.


Scentralizowana informacja wprowadzona do systemu QUALIF DIRECT i dostępna dla wszystkich oddziałów grupy MORY DUCROS. Zadaniem tej aplikacji jest: z jednej strony proponowanie bezpiecznych rozwiązań dla swoich klientów i z drugiej strony większa wydajność w stosunku do swoich podwykonawców, których potencjał został rzeczywiście zidentyfikowany.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C