Motion Plastics® na Targach w Hanowerze

C

25-04-2016

Nadeszła era wysokowydajnych tworzyw sztucznych do zastosowań ruchomych. Produkty motion plastics® firmy igus® nie obawiają się deszczu, soli, skrajnych temperatur, oraz są odporne na oleje i chemikalia. Ponadto są lżejsze, bardziej dynamiczne, bardziej wydajne energetycznie, a przy tym wciąż tańsze.     Trwałość produktów igus® można w łatwy sposób obliczyć online, używając specjalnie do tego przeznaczonych konfiguratorów. Na targach Hannover Messe firma przedstawi inteligentne tworzywa "smart plastics" dla Przemysłu 4.0, które w trakcie pracy same poinformują nas o tym, że już czas na ich wymianę, dzięki czemu wzrośnie wydajność produkcji.   Wszystkie 138 innowacynych rozwiązań z serii motion plastics® firma zaprezentuje podczas targów Hannover Messe 2016 na stanowisku H04 w Hali 17.  

Igus motion plastics Hanower 1Nadeszła era wysokowydajnych tworzyw sztucznych do zastosowań ruchomych. Produkty motion plastics® firmy igus® nie obawiają się deszczu, soli, skrajnych temperatur, oraz są odporne na oleje i chemikalia. Ponadto są lżejsze, bardziej dynamiczne, bardziej wydajne energetycznie, a przy tym wciąż tańsze.

 

 

Trwałość produktów igus® można w łatwy sposób obliczyć online, używając specjalnie do tego przeznaczonych konfiguratorów. Na targach Hannover Messe firma przedstawi inteligentne tworzywa “smart plastics” dla Przemysłu 4.0, które w trakcie pracy same poinformują nas o tym, że już czas na ich wymianę, dzięki czemu wzrośnie wydajność produkcji.

 

Wszystkie 138 innowacynych rozwiązań z serii motion plastics® firma zaprezentuje podczas targów Hannover Messe 2016 na stanowisku H04 w Hali 17.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C