MRCE zainteresowane serwisowaniem lokomotyw PKP CARGO

C

02-04-2013

  Jeden z europejskich leasingodawców - firma MRCE, jest zainteresowana naprawami lokomotyw w PKP CARGO. Poinformował o tym Władysław Reducha, zastępca dyrektora Biura Taboru PKP CARGO, podczas corocznej konferencji "Perspektywy rynku lokomotyw", która odbyła się 27 marca w Warszawie.     Zainteresowanie naprawami ze strony firmy MRCE to dowód wysokiej jakości napraw realizowanych w PKP CARGO. Spółka stara się naprawiać wagony i lokomotywy we własnym zakresie. - Nie wykluczamy, że jeśli podmioty zewnętrzne będą naprawiać tabor lepiej i taniej od nas, zlecimy takie naprawy poza spółką - powiedział dyr. Reducha. Dodał, że pomyślne wyniki specjalistycznych badań statycznych i dynamicznych, jakie przechodzą wszystkie kierowane do ruchu pojazdy trakcyjne PKP CARGO, dowodzą ich dobrego stanu technicznego. Potwierdzają także, że lokomotywy te spełniają wymogi bezpieczeństwu ruchu kolejowego.  

 

lokomotywa1Jeden z europejskich leasingodawców – firma MRCE, jest zainteresowana naprawami lokomotyw w PKP CARGO. Poinformował o tym Władysław Reducha, zastępca dyrektora Biura Taboru PKP CARGO, podczas corocznej konferencji “Perspektywy rynku lokomotyw”, która odbyła się 27 marca w Warszawie.

 

 


Zainteresowanie naprawami ze strony firmy MRCE to dowód wysokiej jakości napraw realizowanych w PKP CARGO. Spółka stara się naprawiać wagony i lokomotywy we własnym zakresie.


– Nie wykluczamy, że jeśli podmioty zewnętrzne będą naprawiać tabor lepiej i taniej od nas, zlecimy takie naprawy poza spółką – powiedział dyr. Reducha.


Dodał, że pomyślne wyniki specjalistycznych badań statycznych i dynamicznych, jakie przechodzą wszystkie kierowane do ruchu pojazdy trakcyjne PKP CARGO, dowodzą ich dobrego stanu technicznego. Potwierdzają także, że lokomotywy te spełniają wymogi bezpieczeństwu ruchu kolejowego.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C