MWSLIT z certyfikatem Uczelnia Liderów

C

13-07-2016

5 lipca 2016 roku w Pałacu Staszica w Warszawie, siedzibie Polskiej Akademii Nauk, odbyła się Gala Finałowa VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów". MWSLIT już 6 raz z rzędu została uhonorowana certyfikatem „Uczelnia Liderów", jako jedyna magisterska uczelnia niepubliczna na Dolnym Śląsku. W tym roku uczelnia otrzymała także statuetkę Primus, którą uzyskały szkoły wyższe z najwyższą liczbę punktów rankingowych. W tegorocznej edycji Programu „Uczelnia Liderów” po raz pierwszy przyznane zostały Złote Certyfikaty Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Statuetki otrzymały uczelnie certyfikowane od pierwszej edycji w 2011 roku, w tym Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Program „Uczelnia Liderów" jest realizowany od 2011 roku przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC. Misją Programu jest identyfikowanie i promowanie najlepszych polskich uczelni, które mogą poszczycić się innowacyjnymi działaniami ukierunkowanymi na edukację praktyczną studentów i aktywną współpracę z podmiotami rynku pracy. W Programie „Uczelnia Liderów” szkoły wyższe klasyfikowane są w 4 kategoriach: publiczne uczelnie akademickie, państwowe wyższe szkoły zawodowe, niepubliczne uczelnie magisterskie oraz niepubliczne uczelnie licencjackie. W tym roku w uroczystej gali wzięło udział 30 szkół wyższych z całej Polski.  

MWSLIT certyfikat uczelnia liderów 15 lipca 2016 roku w Pałacu Staszica w Warszawie, siedzibie Polskiej Akademii Nauk, odbyła się Gala Finałowa VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. MWSLIT już 6 raz z rzędu została uhonorowana certyfikatem „Uczelnia Liderów”, jako jedyna magisterska uczelnia niepubliczna na Dolnym Śląsku. W tym roku uczelnia otrzymała także statuetkę Primus, którą uzyskały szkoły wyższe z najwyższą liczbę punktów rankingowych.

W tegorocznej edycji Programu „Uczelnia Liderów” po raz pierwszy przyznane zostały Złote Certyfikaty Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Statuetki otrzymały uczelnie certyfikowane od pierwszej edycji w 2011 roku, w tym Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Program „Uczelnia Liderów” jest realizowany od 2011 roku przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC. Misją Programu jest identyfikowanie i promowanie najlepszych polskich uczelni, które mogą poszczycić się innowacyjnymi działaniami ukierunkowanymi na edukację praktyczną studentów i aktywną współpracę z podmiotami rynku pracy. W Programie „Uczelnia Liderów” szkoły wyższe klasyfikowane są w 4 kategoriach: publiczne uczelnie akademickie, państwowe wyższe szkoły zawodowe, niepubliczne uczelnie magisterskie oraz niepubliczne uczelnie licencjackie. W tym roku w uroczystej gali wzięło udział 30 szkół wyższych z całej Polski.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C