MX-X ? indywidualizm na najwyższym poziomie

C

01-10-2013

Firma Still prezentuje wózek MX-X - odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, łącząca w sobie wielozadaniowość oraz efektywność w działaniu.           Przeznaczony pracy wąskich korytarzachwózek wysokiego podnoszenia MX-X sprawdza się zarówno przy komisjonowaniu, jak i sztaplowaniu jednostek ładunkowych. Wózek MX-X, umożliwiający podnoszenie towarów aż do poziomu 15 metrów, znajduje zastosowanie w pracy na najwyższych kondygnacjach. Wybór spośród pięciu modeli masztowych zapewnia dostosowanie konfiguracji do konkretnych zadań logistycznych. Wielofunkcyjność MX-X stwarza więc nowe możliwości dla najbardziej wymagających branż, takich jak spożywcza czy chłodnicza.   Wózek MX-X wyposażony jest w redundantny system, bazujący na konfiguracji dwóch procesorów (sterującego i nadzorującego). Umożliwia on stałe weryfikowanie działań oraz kontrolę przebiegu pracy.   Dodatkowo MX-X jest wyposażony w standardowy dla floty STILL system OPTISPEED, który automatycznie dopasowuje szybkość operacji wykonywanych wózkiem do wagi transportowanego ładunku. Optymalizacja prędkości przyczynia się do wzrostu wydajności pojazdu, przy jednoczesnej oszczędności czasu. Zastosowanie innowacyjnej technologii pozwala na redukcję kosztów zużycia energii aż o 40%. Wydajność produktowa zwiększa się natomiast o 30%. System OPTISPEED stanowi również pomoc nawigacyjną dla operatora, podając pozycję wózka, precyzyjną odległość i pozycję docelową. Informacje na temat aktualnego stanu pojazdu systematycznie przesyłane są do zewnętrznych ośrodków kontroli.   Dane techniczne:     Maksymalna nośność: 1 500 kg    Maksymalna wysokość podnoszenia: 14 585 mm    Rodzaj napędu: elektryczny  

still-mx-2Firma Still prezentuje wózek MX-X – odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, łącząca w sobie wielozadaniowość oraz efektywność w działaniu.

 

 

 

 

 

Przeznaczony pracy wąskich korytarzachwózek wysokiego podnoszenia MX-X sprawdza się zarówno przy komisjonowaniu, jak i sztaplowaniu jednostek ładunkowych. Wózek MX-X, umożliwiający podnoszenie towarów aż do poziomu 15 metrów, znajduje zastosowanie w pracy na najwyższych kondygnacjach. Wybór spośród pięciu modeli masztowych zapewnia dostosowanie konfiguracji do konkretnych zadań logistycznych. Wielofunkcyjność MX-X stwarza więc nowe możliwości dla najbardziej wymagających branż, takich jak spożywcza czy chłodnicza.

 

Wózek MX-X wyposażony jest w redundantny system, bazujący na konfiguracji dwóch procesorów (sterującego i nadzorującego). Umożliwia on stałe weryfikowanie działań oraz kontrolę przebiegu pracy.

 

still-mx-1

Dodatkowo MX-X jest wyposażony w standardowy dla floty STILL system OPTISPEED, który automatycznie dopasowuje szybkość operacji wykonywanych wózkiem do wagi transportowanego ładunku. Optymalizacja prędkości przyczynia się do wzrostu wydajności pojazdu, przy jednoczesnej oszczędności czasu. Zastosowanie innowacyjnej technologii pozwala na redukcję kosztów zużycia energii aż o 40%. Wydajność produktowa zwiększa się natomiast o 30%. System OPTISPEED stanowi również pomoc nawigacyjną dla operatora, podając pozycję wózka, precyzyjną odległość i pozycję docelową. Informacje na temat aktualnego stanu pojazdu systematycznie przesyłane są do zewnętrznych ośrodków kontroli.

 

Dane techniczne:

    Maksymalna nośność: 1 500 kg
    Maksymalna wysokość podnoszenia: 14 585 mm
    Rodzaj napędu: elektryczny

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C