“Na Osi” w Wielką Sobotę

C

24-03-2016

Premiera najnowszego odcinka "Na Osi" już w Wielką Sobotę w Motowizji o godz. 19:20, pierwsze powtórki już w niedzielę Wielkanocną (o godz. 9:20, 16:40 i 22:40) oraz w lany poniedziałek o godz. 10:40. Premiera w Tele 5 we wtorek 29. marca o 22:25.       W najnowszym odcinku Programu „Na Osi”® zostaną poruszone takie tematy jak, m. in.: Volkswagen Crafter "Avatar"Pojazdy skrzyniowe według branżowych dziennikarzyZestawienie Iveco Stralis Hi-Way z Volvo FHMechanik roku DAFaKolejne nowelizacje ustaw okiem specjalistów od transportuPrzegląd ciągników rolniczych Dowiemy się też jak załadować auto za jednym podjazdem, dobiegniemy do półmetka spotkań transportowych, poznamy przydatnego pomocnika do zainstalowania w telefonie, ciężarówki o udokumentowanej przeszłości, a w "kartce z kalendarza" - BMW Dixi.  

Na Osi Wielka Sobota 1Premiera najnowszego odcinka “Na Osi” już w Wielką Sobotę w Motowizji o godz. 19:20, pierwsze powtórki już w niedzielę Wielkanocną (o godz. 9:20, 16:40 i 22:40) oraz w lany poniedziałek o godz. 10:40. Premiera w Tele 5 we wtorek 29. marca o 22:25.

 

 

 

W najnowszym odcinku Programu „Na Osi”® zostaną poruszone takie tematy jak, m. in.:

Volkswagen Crafter “Avatar”
Pojazdy skrzyniowe według branżowych dziennikarzy
Zestawienie Iveco Stralis Hi-Way z Volvo FH
Mechanik roku DAFa
Kolejne nowelizacje ustaw okiem specjalistów od transportu
Przegląd ciągników rolniczych

Dowiemy się też jak załadować auto za jednym podjazdem, dobiegniemy do półmetka spotkań transportowych, poznamy przydatnego pomocnika do zainstalowania w telefonie, ciężarówki o udokumentowanej przeszłości, a w “kartce z kalendarza” – BMW Dixi.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C