Nadaj przesyłkę bez wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach – Rusza Serwis-paczkowy.pl –

C

19-05-2010

  Właśnie wystartował Serwis-paczkowy.pl - nowoczesna platforma oferująca profesjonalne i solidne usługi kurierskie. Użytkownicy serwisu mogą nadać przesyłkę o wadze do 30 kg już za 19,82 zł brutto w opcji standard. Serwis jest jedyną platformą na polskim rynku, która współpracuje z aż trzema cenionymi na rynku kurierami: firmami Kolporter, Opek oraz UPS.   Oferowane przez Serwis-paczkowy.pl tanie usługi kurierskie skierowane są do osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, które nie posiadają podpisanych umów z firmami kurierskimi. Serwis-paczkowy.pl cechuje wysoka jakość świadczonych usług oraz atrakcyjna cena. Twórcy platformy wyznają zasadę, że profesjonalna obsługa klienta nie musi być droga.   Dzięki skutecznym negocjacjom handlowym z przewoźnikami, Serwis-paczkowy.pl pozwala na wysyłkę paczki w cenie nawet poniżej 20 zł brutto. Oferowane warunki cenowe są konkurencyjne w stosunku do tych proponowanych przez typowe firmy kurierskie. W wielu przypadkach koszt nadania przesyłki w Serwis-paczkowy.pl stanowi mniej niż połowę kwoty, którą trzeba by było zapłacić bezpośrednio u przewoźników. Dzięki temu, w Serwis-paczkowy.pl każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z profesjonalnych usług kurierskich. Kolejną zaletą nowego serwisu jest brak konieczności logowania się lub rejestrowania. Klient musi tylko wypełnić specjalny formularz "Zamów kuriera". Jest to ogromna korzyść dla użytkowników, ponieważ wszelkie formalności są ograniczane do niezbędnego minimum. Nowoczesna platforma jest również jedną z nielicznych firm oferujących natychmiastowe płatności on-line, dzięki czemu nadanie przesyłki zajmuje tylko kilka minut. Ponadto, serwis posiada specjalne certyfikaty bezpieczeństwa, przyznawane przez najbardziej znane i renomowane instytucje na świecie (Certyfikat SSL GeoTrust) oraz posługuje się wysokiej klasy zabezpieczeniami. Klienci mogą być pewni, że wszelkie informacje związane z wysyłką paczki są prawidłowo chronione. "Serwis-paczkowy.pl to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy są zabiegani i nie mają czasu, aby stać w długich kolejkach. Z nami każdy nada przesyłkę w zaledwie kilka minut -wystarczy tylko posiadać dostęp do internetu oraz drukarkę. Dzięki współpracy z trzema cenionymi firmami kurierskimi, pozostawiamy klientowi możliwość dokonania wyboru dostawcy przesyłki zgodnie z indywidualnymi kryteriami selekcji. Serwis-paczkowy.pl to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Kurierzy współpracujących z nami firm realizują każde zlecenie w rzetelny sposób, a co najważniejsze, zlecone przesyłki doręczane są już następnego dnia roboczego - mówi Rafał Łączkowski, przedstawiciel Serwis-paczkowy.pl. Przesyłki są realizowane w systemie "od drzwi do drzwi" następnego dnia roboczego po dniu, w którym nadano przesyłkę. Kurier odbiera gotową do wysłania paczkę ze wskazanego miejsca i dostarcza ją pod podany w zamówieniu adres.

 

Właśnie wystartował Serwis-paczkowy.pl – nowoczesna platforma oferująca profesjonalne i solidne usługi kurierskie. Użytkownicy serwisu mogą nadać przesyłkę o wadze do 30 kg już za 19,82 zł brutto w opcji standard. Serwis jest jedyną platformą na polskim rynku, która współpracuje z aż trzema cenionymi na rynku kurierami: firmami Kolporter, Opek oraz UPS.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Oferowane przez Serwis-paczkowy.pl tanie usługi kurierskie skierowane są do osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, które nie posiadają podpisanych umów z firmami kurierskimi. Serwis-paczkowy.pl cechuje wysoka jakość świadczonych usług oraz atrakcyjna cena. Twórcy platformy wyznają zasadę, że profesjonalna obsługa klienta nie musi być droga.

 

Dzięki skutecznym negocjacjom handlowym z przewoźnikami, Serwis-paczkowy.pl pozwala na wysyłkę paczki w cenie nawet poniżej 20 zł brutto. Oferowane warunki cenowe są konkurencyjne w stosunku do tych proponowanych przez typowe firmy kurierskie. W wielu przypadkach koszt nadania przesyłki w Serwis-paczkowy.pl stanowi mniej niż połowę kwoty, którą trzeba by było zapłacić bezpośrednio u przewoźników. Dzięki temu, w Serwis-paczkowy.pl każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z profesjonalnych usług kurierskich.


Kolejną zaletą nowego serwisu jest brak konieczności logowania się lub rejestrowania. Klient musi tylko wypełnić specjalny formularz “Zamów kuriera”. Jest to ogromna korzyść dla użytkowników, ponieważ wszelkie formalności są ograniczane do niezbędnego minimum.


Nowoczesna platforma jest również jedną z nielicznych firm oferujących natychmiastowe płatności on-line, dzięki czemu nadanie przesyłki zajmuje tylko kilka minut. Ponadto, serwis posiada specjalne certyfikaty bezpieczeństwa, przyznawane przez najbardziej znane i renomowane instytucje na świecie (Certyfikat SSL GeoTrust) oraz posługuje się wysokiej klasy zabezpieczeniami. Klienci mogą być pewni, że wszelkie informacje związane z wysyłką paczki są prawidłowo chronione.


Serwis-paczkowy.pl to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy są zabiegani i nie mają czasu, aby stać w długich kolejkach. Z nami każdy nada przesyłkę w zaledwie kilka minut -wystarczy tylko posiadać dostęp do internetu oraz drukarkę. Dzięki współpracy z trzema cenionymi firmami kurierskimi, pozostawiamy klientowi możliwość dokonania wyboru dostawcy przesyłki zgodnie z indywidualnymi kryteriami selekcji. Serwis-paczkowy.pl to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Kurierzy współpracujących z nami firm realizują każde zlecenie w rzetelny sposób, a co najważniejsze, zlecone przesyłki doręczane są już następnego dnia roboczego – mówi Rafał Łączkowski, przedstawiciel Serwis-paczkowy.pl.


Przesyłki są realizowane w systemie “od drzwi do drzwi” następnego dnia roboczego po dniu, w którym nadano przesyłkę. Kurier odbiera gotową do wysłania paczkę ze wskazanego miejsca i dostarcza ją pod podany w zamówieniu adres.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C