Nagroda Księcia Michała dla Wincanton za 25 lat wybitnego zaangażowania Wincanton na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

C

17-01-2011

  {modal href="/images/stories/wincanton2_big.jpg"}{/modal}Wincanton, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, uhonorowany został specjalną nagrodą za 25 lat wybitnego zaangażowania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nagrodę wręczono w czasie gali Prince Michael International Road Safety Awards, która odbyła się w grudniu 2010 roku w Londynie.   - Jesteśmy niezwykle dumni odbierając nagrodę,  która jest uhonorowaniem naszego długoterminowego zaangażowania na rzecz zwiększania bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Od ponad dwudziestu lat bezpieczeństwo innych użytkowników dróg, naszych Klientów, pracowników i ich rodzin jest priorytetem w agendzie działań naszej firmy - powiedział podczas gali  Sean Cusack, dyrektor grupy bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska Wincanton.   Zgodnie ze swoim zobowiązaniem dotyczącym bezpieczeństwa, operator logistyczny wyposaża pojazdy wchodzące w skład floty w najnowsze dostępne systemy redukujące ryzyko drogowe oraz chroniące środowisko naturalne. Menedżerowie oraz inżynierowie Wincanton z sukcesem wprowadzają innowacyjne rozwiązania i procedury obejmujące zakres działania całej firmy, które nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale również są korzystne dla środowiska oraz gwarantują wysokie standardy obsługi. Wincanton propaguje bezpieczeństwo drogowe także wśród społeczności lokalnych poprzez realizację programów edukacyjnych i wspieranie inicjatyw realizowanych przez inne podmioty. Tradycja przyznawania wyróżnień im. Księcia Michała sięga 1887 roku. Nagrody Prince Michael International Road Safety Awards są przyznawane za wybitne osiągnięcia i innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy bezpieczeństwa drogowego na całym świecie.  

 

{modal href=”/images/stories/wincanton2_big.jpg”}{/modal}Wincanton, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, uhonorowany został specjalną nagrodą za 25 lat wybitnego zaangażowania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nagrodę wręczono w czasie gali Prince Michael International Road Safety Awards, która odbyła się w grudniu 2010 roku w Londynie.


 

Jesteśmy niezwykle dumni odbierając nagrodę,  która jest uhonorowaniem naszego długoterminowego zaangażowania na rzecz zwiększania bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Od ponad dwudziestu lat bezpieczeństwo innych użytkowników dróg, naszych Klientów, pracowników i ich rodzin jest priorytetem w agendzie działań naszej firmy – powiedział podczas gali  Sean Cusack, dyrektor grupy bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska Wincanton.

 

Zgodnie ze swoim zobowiązaniem dotyczącym bezpieczeństwa, operator logistyczny wyposaża pojazdy wchodzące w skład floty w najnowsze dostępne systemy redukujące ryzyko drogowe oraz chroniące środowisko naturalne. Menedżerowie oraz inżynierowie Wincanton z sukcesem wprowadzają innowacyjne rozwiązania i procedury obejmujące zakres działania całej firmy, które nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale również są korzystne dla środowiska oraz gwarantują wysokie standardy obsługi. Wincanton propaguje bezpieczeństwo drogowe także wśród społeczności lokalnych poprzez realizację programów edukacyjnych i wspieranie inicjatyw realizowanych przez inne podmioty.


Tradycja przyznawania wyróżnień im. Księcia Michała sięga 1887 roku. Nagrody Prince Michael International Road Safety Awards są przyznawane za wybitne osiągnięcia i innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy bezpieczeństwa drogowego na całym świecie.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C