Najlepsza jakość w logistyce produktów farmaceutycznych

C

16-10-2012

  FIEGE Sp. z o.o. otrzymała tytuł laureata oraz Złote Godło Programu Najwyższa Jakość Quality International 2012 w kategorii QI services - za obsługę produktów farmaceutycznych. Nagroda przyznawana jest przez kapitułę Programu Najwyższa Jakość QI 2012, realizowanego pod patronatem: Ministerstwa Rozwoju Regionalnego,  Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000.         Celem konkursu jest zwiększanie konkurencyjności polskich instytucji, producentów i usługodawców na rynkach europejskich i światowych. Konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług.   W czasie odbierania nagrody Andrzej Wątrobiński, dyrektor personalny FIEGE w Europie Południowej i Wschodniej powiedział: - Nagroda jest wyrazem uznania dla całego zespołu Fiege i stanowi uhonorowanie wieloletniej pracy wszystkich pracowników, dla których najwyższa jakość usług jest podstawą w codziennej pracy.

 

medalFIEGE Sp. z o.o. otrzymała tytuł laureata oraz Złote Godło Programu Najwyższa Jakość Quality International 2012 w kategorii QI services – za obsługę produktów farmaceutycznych. Nagroda przyznawana jest przez kapitułę Programu Najwyższa Jakość QI 2012, realizowanego pod patronatem: Ministerstwa Rozwoju Regionalnego,  Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 

Celem konkursu jest zwiększanie konkurencyjności polskich instytucji, producentów i usługodawców na rynkach europejskich i światowych. Konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług.

 

W czasie odbierania nagrody Andrzej Wątrobiński, dyrektor personalny FIEGE w Europie Południowej i Wschodniej powiedział: Nagroda jest wyrazem uznania dla całego zespołu Fiege i stanowi uhonorowanie wieloletniej pracy wszystkich pracowników, dla których najwyższa jakość usług jest podstawą w codziennej pracy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C