Najnowszy komputer pokładowy firmy Trimble

C

08-10-2014

Firma Peter Appel Transport, która specjalizuje się w dystrybucji produktów spożywczych, zdecydowała się zainstalować komputery pokładowe CarCube najnowszej wersji oferowane przez firmę Trimble we wszystkich 580 pojazdach swej floty ciężarowej.           Umożliwią one zdalne pobieranie danych z tachografów. Głównym argumentem przemawiającym za realizacją tej inwestycji było przejęcie w bieżącym roku firmy G. Vlug & Zn, dzięki czemu flota Peter Appel Transport powiększyła się o 180 pojazdów, które wcześniej nie były wyposażone w komputery CarCube.   Peter Appel Transport korzysta z komputerów pokładowych firmy Trimble od ponad ośmiu lat w celu monitorowania ciężarówek, rejestrowania danych dotyczących zleceń przewozu, umożliwienia kierowcom sprawniejszej nawigacji oraz zarządzania operacjami floty.   Wszystkie starsze komputery pokładowe zostaną wymienione w ciągu roku. Peter Appel jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z firmą Trimble: „Byliśmy jednym z pierwszych użytkowników CarCube na terenie Holandii. Znamy ludzi pracujących w Trimble od wielu lat i cenimy ich podejście do innowacji oraz świetną obsługę klienta”.   Pobieranie danych z tachografu CarCube w najnowszej wersji dysponuje szybszymi procesorami i oferuje więcej funkcji takich jak nawigacja pojazdów ciężarowych i zdalne pobieranie danych z tachografów. Ta ostatnia funkcja jest szczególnie ważna dla firmy Peter Appel Transport, ponieważ jej pojazdy stacjonują w ponad 22 lokalizacjach na terenie Holandii. Dzięki niej firma zaoszczędza czas i podnosi efektywność operacyjną w swych czterech oddziałach.   Peter Appel Transport jest wiodącym dostawcą usług transportowych na rzecz dużych sieci handlowych i firm spożywczych, dla których terminowość i przejrzystość kosztów mają kluczowe znaczenie, a komputery pokładowe mogą odegrać w tym istotną rolę.

Trimble logoFirma Peter Appel Transport, która specjalizuje się w dystrybucji produktów spożywczych, zdecydowała się zainstalować komputery pokładowe CarCube najnowszej wersji oferowane przez firmę Trimble we wszystkich 580 pojazdach swej floty ciężarowej.

 

 

 

 

 

Umożliwią one zdalne pobieranie danych z tachografów. Głównym argumentem przemawiającym za realizacją tej inwestycji było przejęcie w bieżącym roku firmy G. Vlug & Zn, dzięki czemu flota Peter Appel Transport powiększyła się o 180 pojazdów, które wcześniej nie były wyposażone w komputery CarCube.

 

Peter Appel Transport korzysta z komputerów pokładowych firmy Trimble od ponad ośmiu lat w celu monitorowania ciężarówek, rejestrowania danych dotyczących zleceń przewozu, umożliwienia kierowcom sprawniejszej nawigacji oraz zarządzania operacjami floty.

 

Wszystkie starsze komputery pokładowe zostaną wymienione w ciągu roku. Peter Appel jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z firmą Trimble: „Byliśmy jednym z pierwszych użytkowników CarCube na terenie Holandii. Znamy ludzi pracujących w Trimble od wielu lat i cenimy ich podejście do innowacji oraz świetną obsługę klienta”.

 

Pobieranie danych z tachografu

CarCube w najnowszej wersji dysponuje szybszymi procesorami i oferuje więcej funkcji takich jak nawigacja pojazdów ciężarowych i zdalne pobieranie danych z tachografów. Ta ostatnia funkcja jest szczególnie ważna dla firmy Peter Appel Transport, ponieważ jej pojazdy stacjonują w ponad 22 lokalizacjach na terenie Holandii. Dzięki niej firma zaoszczędza czas i podnosi efektywność operacyjną w swych czterech oddziałach.

 

Peter Appel Transport jest wiodącym dostawcą usług transportowych na rzecz dużych sieci handlowych i firm spożywczych, dla których terminowość i przejrzystość kosztów mają kluczowe znaczenie, a komputery pokładowe mogą odegrać w tym istotną rolę.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C