Najpiękniejsi w branży TSL na półmetku

C

28-07-2010

{modal href="/images/stories/miss_lutego_big.jpg"} {/modal} Pracownicy branży transportowej to ludzie z poczuciem humory, dużym dystansem do siebie i bardzo atrakcyjni fizycznie - udowodniły to już 773 osoby, które wzięły udział w europejskich wyborach Miss i Mistera Transportu 2010 od stycznia trwających w Internecie. Przez pół roku do konkursu przyłączyło się 431 kandydatów i 342 kandydatki z wielu europejskich firm spedycyjnych i transportowych.   W wyborach nie jest ważna ani narodowość, ani firma, w której się pracuje. Aby wziąć udział w walce o nagrodę główną, czyli 6-dniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu na Ibizie wystarczy zawodowo zajmować się transportem, spedycją lub logistyką.   Konkurs cieszy się coraz większą popularnością. O jego międzynarodowym charakterze świadczy fakt, że do zmagań o główną nagrodę przystępują pracownicy największych europejskich korporacji, takich jak: Raben, C.Hartwig Gdynia, Dachser GmbH, Schenker & Co., DHL, DB Schenker czy Rhenus Logistics.   Transportowcy pokazali, że można łączyć profesjonalne podejście do pracy z rozrywkowym usposobieniem. Poza dobrą zabawą wybory to dla nich szansa na poznanie specyfiki pracy kolegów i koleżanki po fachu z całej Europy, integrację międzynarodowego środowiska transportowego i przełamanie istniejących barier.   Według rankingu najpiękniejsze kobiety pochodzą z Polski. To one aż 11 razy stanęły na podium, z czego pięciokrotnie otrzymały tytuł Miss Transportu danego miesiąca. Spoza Polski kandydatką, którą sięgnęła po zwycięski tytuł była Turczynka IlknurD z firmy transportowej TRAKSi3 ULS TASIMACILIK. Kandydatką, która do tej pory otrzymała najwięcej, bo aż 657 głosów jest Miss Lutego - Sylaba z firmy Apreo Logistics SA. Jej profil można zobaczyć pod adresem http://pl.miss-2010.eu/profile/view/27.   Wśród mężczyzn za najbardziej atrakcyjnych uchodzą obywatele Niemiec, którzy trzykrotnie sięgnęli po tytuł Mistera i tyle samo razy zostali wybrani pierwszym lub drugim wicemisterem. Zaraz za nimi w rankingu plasują się Polacy, którzy na podium znaleźli się pięciokrotnie, z czego 2 razy zwyciężyli. W ubiegły miesiącu pierwszy raz po tytuł sięgnął Duńczyk - Christian-DK z firmy Freja. Najwięcej głosów internautów zdobył dotychczas Niemiec Paul, Mister Stycznia pracujący na co dzień w OCS Spedition GmbH, który otrzymał 243 głosy. Jego zdjęcia można obejrzeć pod adresem http://pl.mister2010.eu/profile/view/35. Aby przyłączyć się do konkursu wystarczy wejść na strony www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu. Tam też można zobaczyć wszystkich walczących o tytuł Najpiękniejszej i najpiękniejszego w transporcie.

{modal href=”/images/stories/miss_lutego_big.jpg”}

{/modal}
Pracownicy branży transportowej to ludzie z poczuciem humory, dużym dystansem do siebie i bardzo atrakcyjni fizycznie – udowodniły to już 773 osoby, które wzięły udział w europejskich wyborach Miss i Mistera Transportu 2010 od stycznia trwających w Internecie. Przez pół roku do konkursu przyłączyło się 431 kandydatów i 342 kandydatki z wielu europejskich firm spedycyjnych i transportowych.

 

W wyborach nie jest ważna ani narodowość, ani firma, w której się pracuje. Aby wziąć udział w walce o nagrodę główną, czyli 6-dniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu na Ibizie wystarczy zawodowo zajmować się transportem, spedycją lub logistyką.

PROMOCJA

PROMOCJA


 

Konkurs cieszy się coraz większą popularnością. O jego międzynarodowym charakterze świadczy fakt, że do zmagań o główną nagrodę przystępują pracownicy największych europejskich korporacji, takich jak: Raben, C.Hartwig Gdynia, Dachser GmbH, Schenker & Co., DHL, DB Schenker czy Rhenus Logistics.

 

Transportowcy pokazali, że można łączyć profesjonalne podejście do pracy z rozrywkowym usposobieniem. Poza dobrą zabawą wybory to dla nich szansa na poznanie specyfiki pracy kolegów i koleżanki po fachu z całej Europy, integrację międzynarodowego środowiska transportowego i przełamanie istniejących barier.

 

Według rankingu najpiękniejsze kobiety pochodzą z Polski. To one aż 11 razy stanęły na podium, z czego pięciokrotnie otrzymały tytuł Miss Transportu danego miesiąca. Spoza Polski kandydatką, którą sięgnęła po zwycięski tytuł była Turczynka IlknurD z firmy transportowej TRAKSi3 ULS TASIMACILIK. Kandydatką, która do tej pory otrzymała najwięcej, bo aż 657 głosów jest Miss Lutego – Sylaba z firmy Apreo Logistics SA. Jej profil można zobaczyć pod adresem http://pl.miss-2010.eu/profile/view/27.

 

Wśród mężczyzn za najbardziej atrakcyjnych uchodzą obywatele Niemiec, którzy trzykrotnie sięgnęli po tytuł Mistera i tyle samo razy zostali wybrani pierwszym lub drugim wicemisterem. Zaraz za nimi w rankingu plasują się Polacy, którzy na podium znaleźli się pięciokrotnie, z czego 2 razy zwyciężyli. W ubiegły miesiącu pierwszy raz po tytuł sięgnął Duńczyk – Christian-DK z firmy Freja. Najwięcej głosów internautów zdobył dotychczas Niemiec Paul, Mister Stycznia pracujący na co dzień w OCS Spedition GmbH, który otrzymał 243 głosy. Jego zdjęcia można obejrzeć pod adresem http://pl.mister2010.eu/profile/view/35.


Aby przyłączyć się do konkursu wystarczy wejść na strony www.mister2010.euwww.miss-2010.eu. Tam też można zobaczyć wszystkich walczących o tytuł Najpiękniejszej i najpiękniejszego w transporcie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C