Narzędzia informatyczne w zarządzaniu wiedzą – konferencja

C

29-10-2012

  15 listopada w Centrum Bankowo-Finansowym "Nowy Świat" w Warszawie odbędzie się konferencja nt. "Narzędzia informatyczne w zarządzaniu wiedzą" - jest to już III Edycja konferencji poświęconej dostępnym na rynku narzędziom informatycznym do zarządzania wiedzą (Knowledge Management, KM). W obecnych czasach, gdzie "kryzys" czai się za rogiem i chcemy ograniczać maksymalnie koszty, istotnym elementem jest umiejętność wykorzystania wiedzy, którą posiada się w firmie. TSL Biznes objął nad wydarzeniem patronat medialny.     Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management, KM) to połączenie dwóch dziedzin: technik informacyjnych oraz zarządzania kapitałem intelektualnym. Podejście do tego tematu właśnie w ten dwutorowy sposób, od strony procedur i zagadnień technicznych, jak i tego ludzkiego aspektu, może dać nam dużą przewagę nad konkurencją. Proponowane zagadnienia tematyczne: - Narzędzia wspomagające pracę grupową, narzędzia komunikacyjne - Systemy obiegu i zarządzania dokumentami - Systemy wspomagania decyzji, systemy ekspertowe - Bazy wiedzy, hurtownie danych - Narzędzia nauczania zdalnego (e-learning) - Portale korporacyjne, intranet, ekstranet - Systemy do zarządzania bezpieczeństwem - Integracja systemowa i bezpieczeństwo w zarządzaniu wiedzą   Konferencja kierowana jest do: - Kadry kierowniczej przedsiębiorstw i instytucji, Członków zarządu; - Osób decydujących o sposobie funkcjonowania przedsiębiorstwa; - Kadrę odpowiedzialną za optymalizowanie procesów biznesowych - Kadrę zarządzającą działów: HR, sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, logistyki, informatyki; - Osób odpowiedzialnych za zarządzanie przepływem informacji, zarządzanie wiedzą; - Osób decydujących o doborze rozwiązań i technologii; - Osób odpowiedzialnych za optymalne wykorzystanie zasobów wiedzy w celu uzyskania przewagi rynkowej.   Udział jest bezpłatny dla wyżej wymienionych odbiorców. Formularz do pobrania pod linkiem: http://www.multitrain.pl/uploads/formularze/ZW_2012_fax.pdf

 

konfa115 listopada w Centrum Bankowo-Finansowym “Nowy Świat” w Warszawie odbędzie się konferencja nt. “Narzędzia informatyczne w zarządzaniu wiedzą” – jest to już III Edycja konferencji poświęconej dostępnym na rynku narzędziom informatycznym do zarządzania wiedzą (Knowledge Management, KM). W obecnych czasach, gdzie “kryzys” czai się za rogiem i chcemy ograniczać maksymalnie koszty, istotnym elementem jest umiejętność wykorzystania wiedzy, którą posiada się w firmie. TSL Biznes objął nad wydarzeniem patronat medialny.

 

 


Zarządzanie wiedzą (Knowledge Management, KM) to połączenie dwóch dziedzin: technik informacyjnych oraz zarządzania kapitałem intelektualnym. Podejście do tego tematu właśnie w ten dwutorowy sposób, od strony procedur i zagadnień technicznych, jak i tego ludzkiego aspektu, może dać nam dużą przewagę nad konkurencją.


Proponowane zagadnienia tematyczne:

– Narzędzia wspomagające pracę grupową, narzędzia komunikacyjne

– Systemy obiegu i zarządzania dokumentami

– Systemy wspomagania decyzji, systemy ekspertowe

– Bazy wiedzy, hurtownie danych

– Narzędzia nauczania zdalnego (e-learning)

– Portale korporacyjne, intranet, ekstranet

– Systemy do zarządzania bezpieczeństwem

– Integracja systemowa i bezpieczeństwo w zarządzaniu wiedzą

 

Konferencja kierowana jest do:

– Kadry kierowniczej przedsiębiorstw i instytucji, Członków zarządu;

– Osób decydujących o sposobie funkcjonowania przedsiębiorstwa;

– Kadrę odpowiedzialną za optymalizowanie procesów biznesowych

– Kadrę zarządzającą działów: HR, sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, logistyki, informatyki;

– Osób odpowiedzialnych za zarządzanie przepływem informacji, zarządzanie wiedzą;

– Osób decydujących o doborze rozwiązań i technologii;

– Osób odpowiedzialnych za optymalne wykorzystanie zasobów wiedzy w celu uzyskania przewagi rynkowej.

 

Udział jest bezpłatny dla wyżej wymienionych odbiorców.

Formularz do pobrania pod linkiem: http://www.multitrain.pl/uploads/formularze/ZW_2012_fax.pdf

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C