Navigation Trends for Drivers coraz bliżej

C

20-03-2014

Już 27 marca 2014 roku w warszawskim centrum konferencyjnym Adgar Plaza odbędzie się kolejna edycja największej konferencji w branży usług lokalizacyjno-nawigacyjnych Navigation Trends.           Tym razem wydarzenie dedykowane jest branży motoryzacyjnej, stąd tytuł Navigation Trends for Drivers.   Całodzienne spotkanie będzie obfite w kilka premier dotyczących polskiego rynku usług nawigacyjnych i lokalizacyjnych, a także podczas niego, każdy z uczestników będzie mógł zweryfikować swoje umiejętności jako kierowcy, na profesjonalnych symulatorach jazdy pod czujnym okiem instruktorów.   Ponadto,podczas wydarzenia dowiedzieć się będzie można o rozwiązaniach ostrzegających o fotoradarach i miejscach kontroli policji, a także o technologiach oferowanych przez producentów samochodów. Pod hasłem ?Samochód to kolejne akcesorium do smartphone`a? kryje się temat panelu tematycznego, który poprowadzą redaktorzy iMagazine. Wśród panelistów zobaczymy dziennikarza Auto Świat, przedstawicieli producentów samochodów oraz sprzętu car-audio. Na konferencji nie zabraknie też tematów związanych z nawigacją samochodową, monitoringiem flot, ich bezpieczeństwem czy jakże ostatnio popularnym zagadnieniem eco-drivingu. Michał Baranowski opowie o inteligentnym samochodzie, wyposażonym w takie systemy jak Mobileye, rozwiązania Parrot czy Inteligentny System Ratunkowy oferowany przez Keratronik. Zaś Konrad Telakowiec z Navmax przedstawi trendy światowe na rynku nawigacji. Niespodzianką dla wszystkich będzie prezentacja nowej platformy lokalizacyjnej firmy Imagis. W zasadzie będzie to premiera tego rozwiązania na polskim rynku. Na zakończenie zostaną wręczone nagrody dla najlepszych produktów i usług. Lokalizatorami roku zostaną nagrodzone firmy, wybrane w tym roku przez dwie redakcje: lokalizacja.info i Auto Świat. Rejestracja na stronie konferencji: http://navigationtrends.pl

nt2014Już 27 marca 2014 roku w warszawskim centrum konferencyjnym Adgar Plaza odbędzie się kolejna edycja największej konferencji w branży usług lokalizacyjno-nawigacyjnych Navigation Trends.

 

 

 

 

 

Tym razem wydarzenie dedykowane jest branży motoryzacyjnej, stąd tytuł Navigation Trends for Drivers.

 

Całodzienne spotkanie będzie obfite w kilka premier dotyczących polskiego rynku usług nawigacyjnych i lokalizacyjnych, a także podczas niego, każdy z uczestników będzie mógł zweryfikować swoje umiejętności jako kierowcy, na profesjonalnych symulatorach jazdy pod czujnym okiem instruktorów.

 

Ponadto,podczas wydarzenia dowiedzieć się będzie można o rozwiązaniach ostrzegających o fotoradarach i miejscach kontroli policji, a także o technologiach oferowanych przez producentów samochodów. Pod hasłem ?Samochód to kolejne akcesorium do smartphone`a? kryje się temat panelu tematycznego, który poprowadzą redaktorzy iMagazine. Wśród panelistów zobaczymy dziennikarza Auto Świat, przedstawicieli producentów samochodów oraz sprzętu car-audio.

Na konferencji nie zabraknie też tematów związanych z nawigacją samochodową, monitoringiem flot, ich bezpieczeństwem czy jakże ostatnio popularnym zagadnieniem eco-drivingu. Michał Baranowski opowie o inteligentnym samochodzie, wyposażonym w takie systemy jak Mobileye, rozwiązania Parrot czy Inteligentny System Ratunkowy oferowany przez Keratronik. Zaś Konrad Telakowiec z Navmax przedstawi trendy światowe na rynku nawigacji.

Niespodzianką dla wszystkich będzie prezentacja nowej platformy lokalizacyjnej firmy Imagis. W zasadzie będzie to premiera tego rozwiązania na polskim rynku.

Na zakończenie zostaną wręczone nagrody dla najlepszych produktów i usług. Lokalizatorami roku zostaną nagrodzone firmy, wybrane w tym roku przez dwie redakcje: lokalizacja.info i Auto Świat.

Rejestracja na stronie konferencji: http://navigationtrends.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C