Norbert Dentressangle podpisuje umowę na świadczenie usług logistycznych z firmą ASOS

C

05-09-2013

Firma Norbert Dentressangle podpisała umowę na świadczenie usługi logistycznych, szacowaną na ponad 100 mln funtów (ok. 117 mln euro), na okres 3 lat z firmą ASOS, liderem sprzedaży online gotowych kolekcji ubrań.         Niniejsza umowa, uznawana za jedno z najważniejszych porozumień na kontynencie europejskim, przyznaje firmie Norbert Dentressangle na okres 3 lat międzynarodową obsługę platformy logistycznej ASOS, na zasadzie wyłączności.   ASOS sprzedaje ponad 60 000 artykułów różnych producentów oraz produktów tworzonych pod własną marką. Obsługiwane kategorie to: gotowe kolekcje odzieży damskiej i męskiej, obuwie, dodatki, biżuteria i zegarki, artykuły kosmetyczne. W każdym tygodniu dodawanych jest prawie 1500 nowych artykułów. Przy grupie docelowej w przedziale wiekowym od 18?34 lat sklep internetowy ASOS liczy 6,5 mln zarejestrowanych użytkowników. ASOS, uważany obecnie za najczęściej odwiedzany na co dzień sklep z modą, wysyła swoje paczki do ponad 241 krajów dzięki wyjątkowej platformie logistycznej znajdującej się w Barnsley w Wielkiej Brytanii. W ciągu trzech miesięcy, przed końcem maja 2013 r., ASOS uzyskał obrót w wysokości prawie 194 mln funtów (ok. 227 mln euro), co oznacza wzrost o 45% w stosunku do roku 2012 r. Umowa ta potwierdza możliwości i doświadczenie firmy Norbert Dentressangle w dziedzinie sprzedaży wielokanałowej, jak również jej know-how w zakresie sprzedaży detalicznej online oraz zdolności wspierania, na płaszczyźnie międzynarodowej, stałego wykładniczego wzrostu ASOS.    

asosFirma Norbert Dentressangle podpisała umowę na świadczenie usługi logistycznych, szacowaną na ponad 100 mln funtów (ok. 117 mln euro), na okres 3 lat z firmą ASOS, liderem sprzedaży online gotowych kolekcji ubrań.

 

 

 

 

Niniejsza umowa, uznawana za jedno z najważniejszych porozumień na kontynencie europejskim, przyznaje firmie Norbert Dentressangle na okres 3 lat międzynarodową obsługę platformy logistycznej ASOS, na zasadzie wyłączności.

 

ASOS sprzedaje ponad 60 000 artykułów różnych producentów oraz produktów tworzonych pod własną marką. Obsługiwane kategorie to: gotowe kolekcje odzieży damskiej i męskiej, obuwie, dodatki, biżuteria i zegarki, artykuły kosmetyczne. W każdym tygodniu dodawanych jest prawie 1500 nowych artykułów. Przy grupie docelowej w przedziale wiekowym od 18?34 lat sklep internetowy ASOS liczy 6,5 mln zarejestrowanych użytkowników. ASOS, uważany obecnie za najczęściej odwiedzany na co dzień sklep z modą, wysyła swoje paczki do ponad 241 krajów dzięki wyjątkowej platformie logistycznej znajdującej się w Barnsley w Wielkiej Brytanii. W ciągu trzech miesięcy, przed końcem maja 2013 r., ASOS uzyskał obrót w wysokości prawie 194 mln funtów (ok. 227 mln euro), co oznacza wzrost o 45% w stosunku do roku 2012 r. Umowa ta potwierdza możliwości i doświadczenie firmy Norbert Dentressangle w dziedzinie sprzedaży wielokanałowej, jak również jej know-how w zakresie sprzedaży detalicznej online oraz zdolności wspierania, na płaszczyźnie międzynarodowej, stałego wykładniczego wzrostu ASOS.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C