Norbert Dentressangle wynajmuje 13 000 m2 w PointPark Poznan

C

16-04-2010

_ PointPark Properties, deweloper i zarządca nieruchomości w Europie ogłosił podpisanie umowy najmu powierzchni magazynowej w Poznaniu. Transakcja została zawarta z firmą Norbert Dentressangle na wynajęcie  13 000 m2 powierzchni biurowo-magazynowej w PointPark Poznan. PointPark Poznan jest położony w Gądkach, 10 km od Poznania i 2,4 km od drogi ekspresowej S11, która łączy się z autostradą A2 (Berlin-Warszawa) dostarczając  najwyższej jakości powierzchnię magazynową klasy A. {modal href="/images/stories/aktualnosci/poznan.jpg"}{/modal}Powierzchnia pierwszych dwóch magazynów w Parku obejmuje  40 000 m2, zaś jego całkowity potencjał wynosi 181 054 m2. PointPark uzyskał już zezwolenie na realizację kolejnej fazy budowy magazynów. Park oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie magazynowania oraz zapewnia magazyny dostosowane do wymagań i oczekiwań operatorów logistycznych. Dogodna lokalizacja Parku, magazyny klasy A i możliwość dalszej ekspansji zostały docenione przez firmę Norbert Dentressangle, co potwierdza wartość dodaną, jaką Park oferuje swoim najemcom. - Pomimo spowolnienia na rynku mamy przyjemność ogłosić podpisanie umowy z naszym drugim najemcą w Poznaniu. Firma Norbert Dentressangle podjęła decyzje o rozpoczęciu współpracy z PointPark Propeteries wybierając PointPark Poznan jako strategiczną lokalizację dla obsługi klientów firmy w Poznaniu. Jestem przekonany, że  doskonałe położenie i nasza elastyczność oraz podejscie zorientowane na klienta spełnią oczekiwania najemcy i przyniosą korzyści obu firmom. Transakcja jest jedną z największych w Poznaniu w tym roku i w chwili obecnej Park jest wynajęty w 50% - powiedział Craig Maguire, Dyrektor Zarządzający PointPark Properties w Polsce i Rumuni - Głównym powodem wyboru PointPark Poznan była strategia dewelopera zorientowana na klienta jak również elastyczność w zakresie ekspansji powierzchni magazynowo-biurowej. Jestem pewny, że Park stanie się w przyszłosci istotnym centrum naszych działań - podsumował Daniel Guilbot, CEO.

_

PointPark Properties, deweloper i zarządca nieruchomości w Europie ogłosił podpisanie umowy najmu powierzchni magazynowej w Poznaniu. Transakcja została zawarta z firmą Norbert Dentressangle na wynajęcie  13 000 m2 powierzchni biurowo-magazynowej w PointPark Poznan.


PROMOCJA

PROMOCJA

PointPark Poznan jest położony w Gądkach, 10 km od Poznania i 2,4 km od drogi ekspresowej S11, która łączy się z autostradą A2 (Berlin-Warszawa) dostarczając  najwyższej jakości powierzchnię magazynową klasy A.


{modal href=”/images/stories/aktualnosci/poznan.jpg”}{/modal}Powierzchnia pierwszych dwóch magazynów w Parku obejmuje  40 000 m2, zaś jego całkowity potencjał wynosi 181 054 m2. PointPark uzyskał już zezwolenie na realizację kolejnej fazy budowy magazynów. Park oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie magazynowania oraz zapewnia magazyny dostosowane do wymagań i oczekiwań operatorów logistycznych. Dogodna lokalizacja Parku, magazyny klasy A i możliwość dalszej ekspansji zostały docenione przez firmę Norbert Dentressangle, co potwierdza wartość dodaną, jaką Park oferuje swoim najemcom.


– Pomimo spowolnienia na rynku mamy przyjemność ogłosić podpisanie umowy z naszym drugim najemcą w Poznaniu. Firma Norbert Dentressangle podjęła decyzje o rozpoczęciu współpracy z PointPark Propeteries wybierając PointPark Poznan jako strategiczną lokalizację dla obsługi klientów firmy w Poznaniu. Jestem przekonany, że  doskonałe położenie i nasza elastyczność oraz podejscie zorientowane na klienta spełnią oczekiwania najemcy i przyniosą korzyści obu firmom. Transakcja jest jedną z największych w Poznaniu w tym roku i w chwili obecnej Park jest wynajęty w 50% – powiedział Craig Maguire, Dyrektor Zarządzający PointPark Properties w Polsce i Rumuni


– Głównym powodem wyboru PointPark Poznan była strategia dewelopera zorientowana na klienta jak również elastyczność w zakresie ekspansji powierzchni magazynowo-biurowej. Jestem pewny, że Park stanie się w przyszłosci istotnym centrum naszych działań – podsumował Daniel Guilbot, CEO.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C