Norweski Jotun wynajął 2,2 tys mkw w parku logistycznym 7R Logistic

C

25-09-2012

  Firma Jotun - międzynarodowy producent i dystrybutor farb antykorozyjnych, dekoracyjnych i powłok proszkowych - dołączyła do grona najemców parku logistycznego 7R Logistic w Gdańsku, decydując się na wynajem powierzchni magazynowej i biurowej. Obecnie firma zajmuje ok. 1,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz około 400 mkw. biurowej. W uroczystym otwarciu nowej lokalizacji firmy Jotun uczestniczyły zarówno władze Jotun i 7R Logistic, jak i Ambasador Królestwa Norwegii.     - Otwarcie naszej nowej siedziby w Centrum Logistycznym Gdańsk Kowale nie jest przypadkowe. Szukaliśmy miejsca, które będzie zarówno nowoczesne, jak i przyszłościowe. Obecny w Kowalach magazyn zapewnia nam ponad 2000 miejsc paletowych i jest w pełni skomputeryzowany, co pozwala na bezbłędną obsługę logistyczną naszych kontrahentów - twierdzi Karolina Dworak, menadżer generalny JOTUN Polska Sp. z o.o. 7R Logistic Gdańsk Kowale 2 to nowoczesny obiekt magazynowy klasy A o łącznej powierzchni najmu ok. 25 tys. mkw., położony w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Całkowita powierzchnia gruntu wynosi 58 000 m2. Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale 2 jest realizowane w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Perfekcyjna lokalizacja naszego Centrum Logistycznego umożliwia najemcom dobrą ekspozycję oraz szybki wyjazd w kierunku na Łódź i Gdynię.   Lokalizacja obiektu pozwala także na bardzo szybki wyjazd z Gdańska na południe Polski poprzez połączenie z autostradą A1. Usytuowanie obiektu 7R Logistic Gdańsk Kowale 2 jest idealnym miejscem dla firm związanych z magazynowaniem i przemysłem.

 

7rlogisticFirma Jotun – międzynarodowy producent i dystrybutor farb antykorozyjnych, dekoracyjnych i powłok proszkowych – dołączyła do grona najemców parku logistycznego 7R Logistic w Gdańsku, decydując się na wynajem powierzchni magazynowej i biurowej. Obecnie firma zajmuje ok. 1,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz około 400 mkw. biurowej. W uroczystym otwarciu nowej lokalizacji firmy Jotun uczestniczyły zarówno władze Jotun i 7R Logistic, jak i Ambasador Królestwa Norwegii.

 

 

Otwarcie naszej nowej siedziby w Centrum Logistycznym Gdańsk Kowale nie jest przypadkowe. Szukaliśmy miejsca, które będzie zarówno nowoczesne, jak i przyszłościowe. Obecny w Kowalach magazyn zapewnia nam ponad 2000 miejsc paletowych i jest w pełni skomputeryzowany, co pozwala na bezbłędną obsługę logistyczną naszych kontrahentów – twierdzi Karolina Dworak, menadżer generalny JOTUN Polska Sp. z o.o.


7R Logistic Gdańsk Kowale 2 to nowoczesny obiekt magazynowy klasy A o łącznej powierzchni najmu ok. 25 tys. mkw., położony w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Całkowita powierzchnia gruntu wynosi 58 000 m2. Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale 2 jest realizowane w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Perfekcyjna lokalizacja naszego Centrum Logistycznego umożliwia najemcom dobrą ekspozycję oraz szybki wyjazd w kierunku na Łódź i Gdynię.

 

Lokalizacja obiektu pozwala także na bardzo szybki wyjazd z Gdańska na południe Polski poprzez połączenie z autostradą A1. Usytuowanie obiektu 7R Logistic Gdańsk Kowale 2 jest idealnym miejscem dla firm związanych z magazynowaniem i przemysłem.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C