Nowa Agencja Celna grupy Delta Trans

C

15-04-2014

W dniu 01.04.2014r. Grupa Delta Trans uruchomiła kolejną Agencję Celną, która mieści się na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, w budynku CARGO.     Pyrzowicki oddział specjalizuje się w odprawach transportów drogowych i został uruchomiony po zmianie właściwości rzeczowej lokalnego oddziału celnego i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Obecnie Delta Trans prowadzi 7 agencji celnych na obszarze Polski południowej i zachodniej, a także 3 magazyny celne i skład celny. Firma posiada status AEO i oferuje kompleksową obsługę celną we wszystkich procedurach, z uwzględnieniem uproszczeń.

delta-trans-logoW dniu 01.04.2014r. Grupa Delta Trans uruchomiła kolejną Agencję Celną, która mieści się na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, w budynku CARGO.

 

 

Pyrzowicki oddział specjalizuje się w odprawach transportów drogowych i został uruchomiony po zmianie właściwości rzeczowej lokalnego oddziału celnego i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Obecnie Delta Trans prowadzi 7 agencji celnych na obszarze Polski południowej i zachodniej, a także 3 magazyny celne i skład celny. Firma posiada status AEO i oferuje kompleksową obsługę celną we wszystkich procedurach, z uwzględnieniem uproszczeń.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C