Nowa aplikacja Hellmann

C

20-06-2016

Atrakcyjna wizualnie, wewnętrzna aplikacja Track & Trace opracowana przez Hellmann Worldwide Logistics pozwala klientom firmy Hellmann na łatwy podgląd statusu przesyłek za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Od czerwca 2016 roku, pierwsza wersja Track & Trace jest dostępna dla urządzeń mobilnych z oprogramowaniem Android i iOS.     Pole wyszukiwania pozwala na wprowadzenie zapytania w oparciu o dowolne, aktualne dane, dzięki którym można wyszukać przesyłki w transporcie drogowym, morskim i lotniczym. W przypadku transportu drogowego możliwe jest np. wpisanie numeru przesyłki nadanego przez Hellmann, numeru referencyjnego klienta lub numeru seryjnego opakowania (SSCC) paczki. Funkcja skanowania umożliwia również szybkie i łatwe wprowadzanie kodu kreskowego a tym samym wyeliminowanie wpisywania długich ciągów liczb. W przypadku transportu lotniczego czy morskiego, wyszukiwanie można rozpocząć od numeru AWB/BL lub numeru opakowania. Aby aplikacja była jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika, możliwe jest wprowadzanie zapytań za pomocą "nazw zastępczych". "Nazwa zastępcza" sprawia, że zapytanie jest bardziej zrozumiałe. Pozwala to na odróżnienie i oddzielenie przesyłek specjalnych, a tym samym ich bezpośrednią identyfikację. Informacje o przesyłce są wyświetlane w wygodny sposób zgodnie z odpowiednim wzorem Hellmann. Ekran stanu przesyłki szybko informuje użytkownika o aktualnym jej statusie. Klasyczna aplikacja Track & Trace dostarcza niezbędne szczegóły takie jak: status przesyłki, jej dokładne dane, informacje o konkretnej pozycji oraz szczegółowy przegląd wszystkich przesyłek. W przypadku transportu drogowego informacje takie jak e-mail lub telefon pozwalają użytkownikowi na bezpośredni kontakt z konkretnym oddziałem Hellmann Worldwide Logistics. Jest to prosty i łatwo dostępny sposób komunikacji i rzeczywista wartość dodana dla klienta. W ciągu roku aplikacja będzie ulepszana i wzbogacana o nowe funkcje takie jak: wyszukiwanie zaawansowane oraz filtr i pulpity. Inne funkcje dostępne aktualnie na Portalu (np.: widok śledzenia czy lista obserwowanych) także niebawem trafią na urządzenia mobilne.  

Hellmann nowa aplikacja 1Atrakcyjna wizualnie, wewnętrzna aplikacja Track & Trace opracowana przez Hellmann Worldwide Logistics pozwala klientom firmy Hellmann na łatwy podgląd statusu przesyłek za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Od czerwca 2016 roku, pierwsza wersja Track & Trace jest dostępna dla urządzeń mobilnych z oprogramowaniem Android i iOS.

 

 

Pole wyszukiwania pozwala na wprowadzenie zapytania w oparciu o dowolne, aktualne dane, dzięki którym można wyszukać przesyłki w transporcie drogowym, morskim i lotniczym. W przypadku transportu drogowego możliwe jest np. wpisanie numeru przesyłki nadanego przez Hellmann, numeru referencyjnego klienta lub numeru seryjnego opakowania (SSCC) paczki. Funkcja skanowania umożliwia również szybkie i łatwe wprowadzanie kodu kreskowego a tym samym wyeliminowanie wpisywania długich ciągów liczb. W przypadku transportu lotniczego czy morskiego, wyszukiwanie można rozpocząć od numeru AWB/BL lub numeru opakowania. Aby aplikacja była jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika, możliwe jest wprowadzanie zapytań za pomocą “nazw zastępczych”. “Nazwa zastępcza” sprawia, że zapytanie jest bardziej zrozumiałe. Pozwala to na odróżnienie i oddzielenie przesyłek specjalnych, a tym samym ich bezpośrednią identyfikację.

Informacje o przesyłce są wyświetlane w wygodny sposób zgodnie z odpowiednim wzorem Hellmann. Ekran stanu przesyłki szybko informuje użytkownika o aktualnym jej statusie. Klasyczna aplikacja Track & Trace dostarcza niezbędne szczegóły takie jak: status przesyłki, jej dokładne dane, informacje o konkretnej pozycji oraz szczegółowy przegląd wszystkich przesyłek. W przypadku transportu drogowego informacje takie jak e-mail lub telefon pozwalają użytkownikowi na bezpośredni kontakt z konkretnym oddziałem Hellmann Worldwide Logistics. Jest to prosty i łatwo dostępny sposób komunikacji i rzeczywista wartość dodana dla klienta.

W ciągu roku aplikacja będzie ulepszana i wzbogacana o nowe funkcje takie jak: wyszukiwanie zaawansowane oraz filtr i pulpity. Inne funkcje dostępne aktualnie na Portalu (np.: widok śledzenia czy lista obserwowanych) także niebawem trafią na urządzenia mobilne.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C