Nowa aplikacja mobilna AUTOMONITORING na platformę iOS.

C

12-05-2014

CMA MONITORING jako jedna z wiodących firm na runku usług lokalizacji pojazdów GPS, wprowadziła do swojej oferty mobilną aplikację na smatfony i tablety marki APPLE.           Aplikacja przeznaczona dla administratorów flot oraz szefów firm, którzy potrzebują mieć aktualną informację o pojazdach monitorowanych przez firmę CMA Monitoring. Dzięki aplikacji można śledzić i monitorować pojazdy w czasie rzeczywistym z poziomu swojego smartfona czy tabletu.   Funkcje aplikacji AUTOMONITORING:-monitorowanie aktualnej pozycji i parametrów eksploatacyjnych pojazdów w czasie rzeczywistym, -prezentacja aktualnych informacji o pojazdach na mapie, -prezentacja na mapie tras przebytych przez wybrane pojazdy w żądanym okresie czasu, -możliwość przełączania podkładów mapowych między mapami Apple i OSM, -prezentacja w formie tekstowej tras przebytych przez wybrany pojazd w żądanym okresie czasu wraz z podsumowaniem podstawowych parametrów pojazd   Aplikacja jest darmowa dla wszystkich użytkowników systemu AUTOMONITORING i można ją pobrać bezpośrednio z iTunes (APP STORE): https://itunes.apple.com/pl/app/automonitoring/id868832737?mt=8       Więcej informacji na stronie: www.cma.com.pl

automonitoring-1CMA MONITORING jako jedna z wiodących firm na runku usług lokalizacji pojazdów GPS, wprowadziła do swojej oferty mobilną aplikację na smatfony i tablety marki APPLE.

 

 

 

 

 

automonitoring-2Aplikacja przeznaczona dla administratorów flot oraz szefów firm, którzy potrzebują mieć aktualną informację o pojazdach monitorowanych przez firmę CMA Monitoring.
Dzięki aplikacji można śledzić i monitorować pojazdy w czasie rzeczywistym z poziomu swojego smartfona czy tabletu.

 

Funkcje aplikacji AUTOMONITORING:
-monitorowanie aktualnej pozycji i parametrów eksploatacyjnych pojazdów w czasie rzeczywistym,
-prezentacja aktualnych informacji o pojazdach na mapie,
-prezentacja na mapie tras przebytych przez wybrane pojazdy w żądanym okresie czasu,
-możliwość przełączania podkładów mapowych między mapami Apple i OSM,
-prezentacja w formie tekstowej tras przebytych przez wybrany pojazd w żądanym okresie czasu wraz z podsumowaniem podstawowych parametrów pojazd

 

Aplikacja jest darmowa dla wszystkich użytkowników systemu AUTOMONITORING i można ją pobrać bezpośrednio z iTunes (APP STORE):
https://itunes.apple.com/pl/app/automonitoring/id868832737?mt=8

 

 

 

Więcej informacji na stronie: www.cma.com.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C