Nowa baza dla BigGO

C

02-12-2010

  Firma transportowa RyfTrans, właściciel znanej z polskich i europejskich dróg marki BigGO, otwarła nową bazę zlokalizowaną w pobliżu autostrady A4 na wysokości Chojnowa.   buy cheap vesicare how to buy lexapro buy flagyl cheap order cipro online no prescription buy benicar online no prescription tetracycline generic armour generic Perfekcyjna lokalizacja bazy umożliwia kierowcom łatwy wyjazd zarówno w kierunku zachodnim, jak i wschodnim. Uruchomienie bazy w tym miejscu jest kolejnym krokiem przybliżającym BigGO do swoich klientów w zachodniej Polsce oraz do rynku niemieckiego, dominującego w realizowanych zleceniach.   Baza, zlokalizowana 2400 metrów od zjazdu 328 z autostrady A4 na Chojnów, we wsi Gołaczów i ok. 20 km od rozjazdu autostrady A4 i A 18, świadczy obecnie usługi dla kierowców i ciągników firmy BigGO ale od 1 stycznia 2011 roku będzie dostępna także dla klientów zewnętrznych. Będzie świadczyć usługi parkingowe i serwisowe oraz sprzedaż części zamiennych.   Już teraz do dyspozycji kierowców są dwa stanowiska serwisowe dla kompletnych zestawów, dwa stanowiska garażowe dla ciągników, pełne zaplecze socjalne i biurowe. Teren bazy jest strzeżony przez profesjonalną agencję ochrony. W ramach rozszerzania zakresu działalności spółka RyfTrans planuje też uruchomienie w 2011 roku działalności parkingowej na terenie swej bazy w Lędzinach przy Wschodniej Obwodnicy GOP, trasie S1.

 

Firma transportowa RyfTrans, właściciel znanej z polskich i europejskich dróg marki BigGO, otwarła nową bazę zlokalizowaną w pobliżu autostrady A4 na wysokości Chojnowa.

 

PROMOCJA

PROMOCJA


Perfekcyjna lokalizacja bazy umożliwia kierowcom łatwy wyjazd zarówno w kierunku zachodnim, jak i wschodnim. Uruchomienie bazy w tym miejscu jest kolejnym krokiem przybliżającym BigGO do swoich klientów w zachodniej Polsce oraz do rynku niemieckiego, dominującego w realizowanych zleceniach.

 

Baza, zlokalizowana 2400 metrów od zjazdu 328 z autostrady A4 na Chojnów, we wsi Gołaczów i ok. 20 km od rozjazdu autostrady A4 i A 18, świadczy obecnie usługi dla kierowców i ciągników firmy BigGO ale od 1 stycznia 2011 roku będzie dostępna także dla klientów zewnętrznych. Będzie świadczyć usługi parkingowe i serwisowe oraz sprzedaż części zamiennych.

 

Już teraz do dyspozycji kierowców są dwa stanowiska serwisowe dla kompletnych zestawów, dwa stanowiska garażowe dla ciągników, pełne zaplecze socjalne i biurowe. Teren bazy jest strzeżony przez profesjonalną agencję ochrony. W ramach rozszerzania zakresu działalności spółka RyfTrans planuje też uruchomienie w 2011 roku działalności parkingowej na terenie swej bazy w Lędzinach przy Wschodniej Obwodnicy GOP, trasie S1.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C