Nowa osoba na pokładzie zarządu PEKAES

C

10-10-2012

 Na posiedzeniu Rady Nadzorczej zarządu spółki PEKAES S.A. powołano Mariusza Nowaka - dyrektora finansowego KPI Polska Group i członka zarządu Magro International - na członka.   Mariusz Nowak jest kolejnym specjalistą z dużym i międzynarodowym doświadczeniem, który uzupełnił skład Rady Nadzorczej największej polskiej spółki z branży TSL jako doświadczony manager, strateg, dyrektor finansowy i członek zarządów w międzynarodowych spółkach.   Przez prawie 20 lat, od początku działalności firmy w Polsce, związany z Grupą Wavin, w której przeszedł pełną ścieżkę kariery.  Zaczynał jako specjalista IT w Wavin Metalplast-Buk w 1991 r., pracując potem jako kontroler finansowy, a następnie jako CFO w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, by ostatecznie odpowiadać  w latach 2007 - 2010 za biznes spółki Wavin Ekoplastik s.r.o. w Czechach i Słowacji jako dyrektor zarządzający.   Posiada doświadczenie nie tylko w efektywnym zarządzaniu finansami spółek, ale także we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań IT czy transakcjach typu MBO.   Mariusz Nowak jest absolwentem ekonomii oraz cybernetyki i informatyki na Uniwersytecie w Szczecinie. Posiada także tytuł MBA Ecole Nationale des Ponts et Chaussees w Paryżu. Włada językami: angielskim, czeskim i rosyjskim.  
 
NOWAKNa posiedzeniu Rady Nadzorczej zarządu spółki PEKAES S.A. powołano Mariusza Nowaka – dyrektora finansowego KPI Polska Group i członka zarządu Magro International – na członka.

 


Mariusz Nowak jest kolejnym specjalistą z dużym i międzynarodowym doświadczeniem, który uzupełnił skład Rady Nadzorczej największej polskiej spółki z branży TSL jako doświadczony manager, strateg, dyrektor finansowy i członek zarządów w międzynarodowych spółkach.

 

Przez prawie 20 lat, od początku działalności firmy w Polsce, związany z Grupą Wavin, w której przeszedł pełną ścieżkę kariery.  Zaczynał jako specjalista IT w Wavin Metalplast-Buk w 1991 r., pracując potem jako kontroler finansowy, a następnie jako CFO w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, by ostatecznie odpowiadać  w latach 2007 – 2010 za biznes spółki Wavin Ekoplastik s.r.o. w Czechach i Słowacji jako dyrektor zarządzający.

 

Posiada doświadczenie nie tylko w efektywnym zarządzaniu finansami spółek, ale także we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań IT czy transakcjach typu MBO.

 

Mariusz Nowak jest absolwentem ekonomii oraz cybernetyki i informatyki na Uniwersytecie w Szczecinie. Posiada także tytuł MBA Ecole Nationale des Ponts et Chaussees w Paryżu. Włada językami: angielskim, czeskim i rosyjskim.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C