Nowa seria drukarek od Zebra Technologies

C

05-02-2013

 W branży TSL jednym z niezbędnych elementów, zwiększających produktywność jest mobilność oraz dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Jest to możliwe m.in. dzięki automatycznemu gromadzeniu danych i przetwarzaniu ich w terenie. Mobilna drukarka etykiet QLn firmy Zebra Technologies zapewnia obsługę nowej technologii komunikacji bezprzewodowej - 802.11n gwarantując skuteczne wdrożenie codziennych zadań i zwiększenie przepustowości. Infrastruktura sieci bezprzewodowej (WLAN) to obecnie niezbędny element zwiększający produktywność i rozszerzający zakres usług w branży transportowej i logistycznej. Zapewnia ona użytkownikom dostęp do pełnych informacji o lokalizacji towarów, dzięki temu możliwa jest wydajniejsza praca, przy ograniczeniu ponoszonych strat. Najnowsze rozwiązania wykorzystujące technologie komunikacji bezprzewodowej i Bluetooth są krokiem naprzód w kierunku zaspokojenia potrzeb obszaru transportu i logistyki, umożliwiając zwiększenie produktywności. Zapewniają również większą przepustowość, co ma szczególne znaczenie w przypadku branż, w których przesyła się duże ilości danych.   W przeciwieństwie do innych rozwiązań dostępnych na rynku, obsługujących jedynie częstotliwość 20MHz, technologia komunikacji bezprzewodowej w standardzie 802.11n umożliwia obsługę częstotliwości 20MHz oraz 40MHz. Zapewnia to użytkownikom końcowym możliwość wyboru mniej obciążonej sieci, a tym samym niezwłocznego drukowania etykiet podczas realizacji dostaw i odbioru towarów, czy też na potrzeby zarządzania magazynem.


PROMOCJA

PROMOCJA

 zebraTW branży TSL jednym z niezbędnych elementów, zwiększających produktywność jest mobilność oraz dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Jest to możliwe m.in. dzięki automatycznemu gromadzeniu danych i przetwarzaniu ich w terenie. Mobilna drukarka etykiet QLn firmy Zebra Technologies zapewnia obsługę nowej technologii komunikacji bezprzewodowej – 802.11n gwarantując skuteczne wdrożenie codziennych zadań i zwiększenie przepustowości.Infrastruktura sieci bezprzewodowej (WLAN) to obecnie niezbędny element zwiększający produktywność i rozszerzający zakres usług w branży transportowej i logistycznej. Zapewnia ona użytkownikom dostęp do pełnych informacji o lokalizacji towarów, dzięki temu możliwa jest wydajniejsza praca, przy ograniczeniu ponoszonych strat.


Najnowsze rozwiązania wykorzystujące technologie komunikacji bezprzewodowej i Bluetooth są krokiem naprzód w kierunku zaspokojenia potrzeb obszaru transportu i logistyki, umożliwiając zwiększenie produktywności. Zapewniają również większą przepustowość, co ma szczególne znaczenie w przypadku branż, w których przesyła się duże ilości danych.

 

W przeciwieństwie do innych rozwiązań dostępnych na rynku, obsługujących jedynie częstotliwość 20MHz, technologia komunikacji bezprzewodowej w standardzie 802.11n umożliwia obsługę częstotliwości 20MHz oraz 40MHz. Zapewnia to użytkownikom końcowym możliwość wyboru mniej obciążonej sieci, a tym samym niezwłocznego drukowania etykiet podczas realizacji dostaw i odbioru towarów, czy też na potrzeby zarządzania magazynem.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C