Nowa seria TomTom PRO zapewni przedsiębiorcom większą wydajność

C

02-12-2010

  TomTom zaprezentował nowe urządzenia nawigacyjne, których celem jest zapewnianie przedsiębiorcom jak najwięcej korzyści poprzez poprawianie wydajności ich pracowników mobilnych.   Seria PRO od TomTom Business Solutions, jednostki TomTom zajmującej się flotami handlowymi, oferuje ulepszoną nawigację i sprawniejszą kalkulację trasy, co pomaga zaoszczędzić czas spędzony w trasie.  Posiada także udoskonalony interfejs, który jest łatwy w użyciu, oraz wiele opcji pomagających zachować bezpieczeństwo na drodze, takich jak zaawansowany asystent pasa ruchu, wykonywanie połączeń bez użycia rąk oraz synteza mowy.   - W biznesie czas to pieniądz. W sytuacji, kiedy flota jest na drogach przez osiem godzin dziennie, każda zaoszczędzona minuta generuje prawdziwe oszczędności. Dzięki TomTom PRO będą Państwo mogli przeznaczyć więcej czasu na spotkania z klientami, a mniej na bycie w trasie - powiedział Thomas Schmidt, dyrektor zarządzający TomTom Business Solutions.   Urządzenia PRO dostarczają dokładne informacje o czasie podróży oraz czasie dotarcia na miejsce dzięki danym rzeczywistej prędkości zebranym od milionów użytkowników. Posiadają bardziej obszerne mapy pokrywające dodatkowe 2 miliony kilometrów dróg w 45 krajach Europy. Funkcja prowadzi kierowców trasami umożliwiającymi bardziej wydajne zużycie paliwa, co jednocześnie oszczędza firmowe pieniądze i zmniejsza negatywny wpływ jazdy na środowisko. Seria PRO, wchodząc w skład rozwiązania WORKsmart, zapewnia łączność, która pozawala na zarządzanie flotą w zdecydowanie łatwiejszy sposób niż dotychczas, daje również dostęp do LIVE Services. Na funkcjonalność WORKsmart składają się między innymi: namierzanie pojazdów, rozdzielanie zadań, zarządzanie czasem, ekojazda oraz możliwość dokonywania sprawozdań. Dzięki LIVE Services TomTom zapewnia zawodowym kierowcom dostęp do programu HD Traffic, który zawiera najbardziej aktualne informacje o ruchu drogowym. Inne programy, do których kierowca uzyskuje dostęp to baza fotoradarów (Speed Camera), Local Search i TomTom Weather.   Dostępność i cena Nowe urządzenia TomTom PRO 7100 i 9100 będą dostępne pod koniec 2010 roku u autoryzowanych partnerów biznesowych TomTom.   Sugerowana cena detaliczna PRO 7100 to ?329 i ?279 (cena bez VAT) Sugerowana cena detaliczna PRO 9100 to ?399 i ?349 (cena bez VAT)   LIVE Services są dostępne w prawie 33 krajach, dostępność może się różnić i wymagana jest subskrypcja do TomTom WEBFLEET.

 

TomTom zaprezentował nowe urządzenia nawigacyjne, których celem jest zapewnianie przedsiębiorcom jak najwięcej korzyści poprzez poprawianie wydajności ich pracowników mobilnych.

 

Seria PRO od TomTom Business Solutions, jednostki TomTom zajmującej się flotami handlowymi, oferuje ulepszoną nawigację i sprawniejszą kalkulację trasy, co pomaga zaoszczędzić czas spędzony w trasie.


 Posiada także udoskonalony interfejs, który jest łatwy w użyciu, oraz wiele opcji pomagających zachować bezpieczeństwo na drodze, takich jak zaawansowany asystent pasa ruchu, wykonywanie połączeń bez użycia rąk oraz synteza mowy.

 

– W biznesie czas to pieniądz. W sytuacji, kiedy flota jest na drogach przez osiem godzin dziennie, każda zaoszczędzona minuta generuje prawdziwe oszczędności. Dzięki TomTom PRO będą Państwo mogli przeznaczyć więcej czasu na spotkania z klientami, a mniej na bycie w trasie – powiedział Thomas Schmidt, dyrektor zarządzający TomTom Business Solutions.

 

Urządzenia PRO dostarczają dokładne informacje o czasie podróży oraz czasie dotarcia na miejsce dzięki danym rzeczywistej prędkości zebranym od milionów użytkowników. Posiadają bardziej obszerne mapy pokrywające dodatkowe 2 miliony kilometrów dróg w 45 krajach Europy. Funkcja prowadzi kierowców trasami umożliwiającymi bardziej wydajne zużycie paliwa, co jednocześnie oszczędza firmowe pieniądze i zmniejsza negatywny wpływ jazdy na środowisko.


Seria PRO, wchodząc w skład rozwiązania WORKsmart, zapewnia łączność, która pozawala na zarządzanie flotą w zdecydowanie łatwiejszy sposób niż dotychczas, daje również dostęp do LIVE Services. Na funkcjonalność WORKsmart składają się między innymi: namierzanie pojazdów, rozdzielanie zadań, zarządzanie czasem, ekojazda oraz możliwość dokonywania sprawozdań. Dzięki LIVE Services TomTom zapewnia zawodowym kierowcom dostęp do programu HD Traffic, który zawiera najbardziej aktualne informacje o ruchu drogowym. Inne programy, do których kierowca uzyskuje dostęp to baza fotoradarów (Speed Camera), Local Search i TomTom Weather.

 

Dostępność i cena

Nowe urządzenia TomTom PRO 7100 i 9100 będą dostępne pod koniec 2010 roku u autoryzowanych partnerów biznesowych TomTom.

 

Sugerowana cena detaliczna PRO 7100 to ?329 i ?279 (cena bez VAT)

Sugerowana cena detaliczna PRO 9100 to ?399 i ?349 (cena bez VAT)

 

LIVE Services są dostępne w prawie 33 krajach, dostępność może się różnić i wymagana jest subskrypcja do TomTom WEBFLEET.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C