Nowa spółka Seifert Logistics s.r.o

C

19-10-2016

W Czechach powstała nowa spółka Seifert Logistics s.r.o. Siedziba mieści się w Ostravie w nowoczesnym i niezwykle ciekawym pod względem architektonicznym budynku oraz w sprzyjającej lokalizacji. Członkami Zarządu zostali Pan Jan Brachmann oraz Pan Thomas Hüttemann. Z kolei Pan Marcel Janik pełni funkcję prokurenta, stale urzędującego w Ostravie. Oficjalne powstanie przedsiębiorstwa miało miejsce 13 października br. w Pradze.   Seifert Logistics s.r.o należy do Seifert Polska i oferuje innowacyjne  koncepcje usług w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej. Spółka Seifert Polska jest  częścią Seifert Logistics Group, jednego ze 100 najlepszych usługodawców logistycznych w Niemczech.  

Seifert Logistics s.r.o4W Czechach powstała nowa spółka Seifert Logistics s.r.o. Siedziba mieści się w Ostravie w nowoczesnym i niezwykle ciekawym pod względem architektonicznym budynku oraz w sprzyjającej lokalizacji. Członkami Zarządu zostali Pan Jan Brachmann oraz Pan Thomas Hüttemann. Z kolei Pan Marcel Janik pełni funkcję prokurenta, stale urzędującego w Ostravie. Oficjalne powstanie przedsiębiorstwa miało miejsce 13 października br. w Pradze.

 

Seifert Logistics s.r.o należy do Seifert Polska i oferuje innowacyjne  koncepcje usług w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej. Spółka Seifert Polska jest  częścią Seifert Logistics Group, jednego ze 100 najlepszych usługodawców logistycznych w Niemczech.

 

Seifert Logistics s.r.o1

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C