Nowa stacja MOYA na Śląsku

C

07-02-2017

Z początkiem lutego działalność rozpoczęła nowa stacja MOYA w centrum Rudy Śląskiej. To 19 obiekt własny należący do firmy Anwim S.A. Stacja w Rudzie Śląskiej jest nowowybudowanym obiektem znajdujący się przy ul. Piastowskiej 2A. Będzie obsługiwała głównie ruch miejski. Lokalizacja podkreśla ruch marki MOYA w kontekście zwiększenia dotarcia do klientów indywidualnych.   Stacja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, warsztatu, stacji kontroli pojazdów i myjni, na której klienci mogą skorzystać też z kompresora.   W ofercie paliw stacji dostępna jest benzyna 95, LPG oraz olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power.   Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA, serwujący kawę i gorące przekąski. Obiekt czynny jest 24 godziny na dobę, w godzinach nocnych sprzedaż odbywa się z okienka.   Stacja w Rudzie Śląskiej jest dziewiątym obiektem w województwie śląskim, działającym w barwach sieci MOYA. Po dołączeniu nowej stacji w Rudzie Śląskiej, w sieci MOYA funkcjonują 133 placówki.  

MOYA Ruda S laska2Z początkiem lutego działalność rozpoczęła nowa stacja MOYA w centrum Rudy Śląskiej. To 19 obiekt własny należący do firmy Anwim S.A. Stacja w Rudzie Śląskiej jest nowowybudowanym obiektem znajdujący się przy ul. Piastowskiej 2A.

Będzie obsługiwała głównie ruch miejski. Lokalizacja podkreśla ruch marki MOYA w kontekście zwiększenia dotarcia do klientów indywidualnych.

 

Stacja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, warsztatu, stacji kontroli pojazdów i myjni, na której klienci mogą skorzystać też z kompresora.

 

W ofercie paliw stacji dostępna jest benzyna 95, LPG oraz olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power.

 

Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA, serwujący kawę i gorące przekąski. Obiekt czynny jest 24 godziny na dobę, w godzinach nocnych sprzedaż odbywa się z okienka.

 

Stacja w Rudzie Śląskiej jest dziewiątym obiektem w województwie śląskim, działającym w barwach sieci MOYA. Po dołączeniu nowej stacji w Rudzie Śląskiej, w sieci MOYA funkcjonują 133 placówki.

 

MOYA Ruda S laskaMOYA Ruda S laska3

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C