Nowa strategia firmy Ekol

C

28-04-2017

Ekol tworzy inspirujące i zrównoważone wartości razem ze swoimi klientami oraz jest gotów na wprowadzenie nowej perspektywy w branży logistycznej. Ekol zamierza zrewolucjonizować tradycyjny model biznesowy dzięki strategii Logistyka 4.0 oferując swoim klientom rozwiązania, które są lepiej zintegrowane, połączone i innowacyjne.   W epoce Industry 4.0 ciągła i dynamiczna transformacja jest warunkiem koniecznym do ociągnięcia sukcesu. Ekol zamierza zmienić przyszłość branży.   Wizerunek firmy dostosowany do nowej strategii   Firma Ekol rozpoczyna swoją podróż silniejsza o zmiany, które już się rozpoczęły oraz zmienia swój wizerunek, tak aby współgrał z nową strategią.   W czasie spotkania promującego strategię Logistyka 4.0 oraz zmieniony wizerunek Ekol, Prezes Ahmet Musul zauważył: „Przemysł 4.0 oferuje nieograniczone możliwości dla branży logistycznej, która jest odpowiedzialna za wszystkie procesy pomiędzy producentem, a użytkownikiem końcowym. Obserwujemy transformację siedmiu zasad logistyki: dostarczanie właściwego produktu, we właściwej ilości, z właściwego źródła, w odpowiedni sposób, we właściwym czasie, właściwą drogą, za odpowiednią cenę. Obecnie, jako firma 3 PL, oferujemy kompletnie nową perspektywę naszej branży inspirowaną założeniami polityki Przemysłu 4.0. Bycie "wystarczająco dobrym" nigdy nas nie satysfakcjonowało. Nasza wiara w dynamiczną transformację umożliwia codzienny wzrost i rozwój. Jesteśmy świadomi, że nie ma innej drogi do sukcesu. Jesteśmy też źródłem inspiracji dla naszego sektora. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii potrzebnych do oferowania zaawansowanych rozwiązań zgodnie z naszą ideą usługi doskonałej."   Ahmet Musul kontynuował: „Idziemy do przodu z determinacją, dzięki sile naszych pracowników, dzięki czemu możemy lepiej zrozumieć siebie nawzajem, chronić wspólne wartości oraz osiągać cele. Nasze wewnętrzne oddanie wartościom etycznym i zrównoważonemu rozwojowi kieruje, motywuje nas do zmiany przyszłości logistyki”.    

Ahmet Musul1Ekol tworzy inspirujące i zrównoważone wartości razem ze swoimi klientami oraz jest gotów na wprowadzenie nowej perspektywy w branży logistycznej. Ekol zamierza zrewolucjonizować tradycyjny model biznesowy dzięki strategii Logistyka 4.0 oferując swoim klientom rozwiązania, które są lepiej zintegrowane, połączone i innowacyjne.

 

W epoce Industry 4.0 ciągła i dynamiczna transformacja jest warunkiem koniecznym do ociągnięcia sukcesu. Ekol zamierza zmienić przyszłość branży.

 

Wizerunek firmy dostosowany do nowej strategii

 

Firma Ekol rozpoczyna swoją podróż silniejsza o zmiany, które już się rozpoczęły oraz zmienia swój wizerunek, tak aby współgrał z nową strategią.

 

W czasie spotkania promującego strategię Logistyka 4.0 oraz zmieniony wizerunek Ekol, Prezes Ahmet Musul zauważył: „Przemysł 4.0 oferuje nieograniczone możliwości dla branży logistycznej, która jest odpowiedzialna za wszystkie procesy pomiędzy producentem, a użytkownikiem końcowym. Obserwujemy transformację siedmiu zasad logistyki: dostarczanie właściwego produktu, we właściwej ilości, z właściwego źródła, w odpowiedni sposób, we właściwym czasie, właściwą drogą, za odpowiednią cenę. Obecnie, jako firma 3 PL, oferujemy kompletnie nową perspektywę naszej branży inspirowaną założeniami polityki Przemysłu 4.0. Bycie “wystarczająco dobrym” nigdy nas nie satysfakcjonowało. Nasza wiara w dynamiczną transformację umożliwia codzienny wzrost i rozwój. Jesteśmy świadomi, że nie ma innej drogi do sukcesu. Jesteśmy też źródłem inspiracji dla naszego sektora. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii potrzebnych do oferowania zaawansowanych rozwiązań zgodnie z naszą ideą usługi doskonałej.”

 

Ahmet Musul kontynuował: „Idziemy do przodu z determinacją, dzięki sile naszych pracowników, dzięki czemu możemy lepiej zrozumieć siebie nawzajem, chronić wspólne wartości oraz osiągać cele. Nasze wewnętrzne oddanie wartościom etycznym i zrównoważonemu rozwojowi kieruje, motywuje nas do zmiany przyszłości logistyki”.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C