Nowa strona internetowa CAT LC Polska

C

03-02-2016

Z myślą o klientach i partnerach biznesowych CAT LC Polska powstał nowy serwis internetowy firmy, która jest częścią międzynarodowego koncernu Groupe CAT. Dzięki nowemu, firmowemu serwisowi www klienci zyskają dostęp do kompleksowych informacji o ofercie firmy, usługach pogrupowanych w pakiety dedykowane dla poszczególnych branż, a także korzyściach oferowanych rozwiązań usprawniających łańcuchy dostaw klientów.     Do dyspozycji klientów jest wersja strony dopasowana do korzystania z urządzeń mobilnych - smartfonów i tabletów. Nową możliwością jest również wycena online dla wybranych usług z planami dalszego rozwoju. Nowy serwis www to także kompendium informacji o samej firmie, kamieniach milowych rozwoju w Polsce i na świecie, jak również filarach wiarygodności biznesowej CAT LC Polska – normach jakości, bezpieczeństwa i certyfikatach.   CAT LC Polska obsługuje klientów polskich i międzynarodowych od ponad dwóch dekad, oferując kompleksowe usługi logistyczne dla przemysłu motoryzacyjnego - producentów samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, a także dostawców części zamiennych. Flagowymi usługami firmy są dostawy nocne w ogólnopolskiej sieci CAT LC Polska, międzynarodowa i krajowa spedycja ładunków całopojazdowych oraz częściowych jak również rozwiązania logistyki magazynowej i dostaw komponentów do produkcji. Dopełnieniem oferty są produkty firmowe: TopCAT – dostawy najwyższego priorytetu oraz BikeCAT – dedykowane rozwiązania dla logistyki jednośladów.  

CAT LC Polska nowa strona www 1Z myślą o klientach i partnerach biznesowych CAT LC Polska powstał nowy serwis internetowy firmy, która jest częścią międzynarodowego koncernu Groupe CAT. Dzięki nowemu, firmowemu serwisowi www klienci zyskają dostęp do kompleksowych informacji o ofercie firmy, usługach pogrupowanych w pakiety dedykowane dla poszczególnych branż, a także korzyściach oferowanych rozwiązań usprawniających łańcuchy dostaw klientów.

 

 

Do dyspozycji klientów jest wersja strony dopasowana do korzystania z urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. Nową możliwością jest również wycena online dla wybranych usług z planami dalszego rozwoju. Nowy serwis www to także kompendium informacji o samej firmie, kamieniach milowych rozwoju w Polsce i na świecie, jak również filarach wiarygodności biznesowej CAT LC Polska – normach jakości, bezpieczeństwa i certyfikatach.

 

CAT LC Polska obsługuje klientów polskich i międzynarodowych od ponad dwóch dekad, oferując kompleksowe usługi logistyczne dla przemysłu motoryzacyjnego – producentów samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, a także dostawców części zamiennych. Flagowymi usługami firmy są dostawy nocne w ogólnopolskiej sieci CAT LC Polska, międzynarodowa i krajowa spedycja ładunków całopojazdowych oraz częściowych jak również rozwiązania logistyki magazynowej i dostaw komponentów do produkcji. Dopełnieniem oferty są produkty firmowe: TopCAT – dostawy najwyższego priorytetu oraz BikeCAT – dedykowane rozwiązania dla logistyki jednośladów.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C