Nowa tożsamość Carpenter Europe

C

18-11-2016

Carpenter Europe i jej spółki w Holandii, Polsce oraz na Węgrzech właśnie zakończyły proces rebrandingu. Od tego momentu Timmermans Transport & Logistics (NL) oraz Ponetex Logistics (PL) będą kontynuować jako Axell Logistics, podczas gdy Axell Uitzendbureau (NL), Axell Polska Axell Holandia (PL) wspólnie utworzą markę Axell Employment.   W celu sprostania wymogom rynku na dostarczanie elastycznych rozwiązań, Carpenter Europe od przeszło dwóch lat realizuje program restrukturyzacji. Zmiany, który nadal są w toku, obejmują wszystkie spółki Grupy, zarówno te w Holandii jak i w Polsce. Doświadczony zespół  inżynierów logistyki, nowe systemy informatyczne dla logistyki i zatrudniania, renowacja obiektów i otwieranie nowych biur rekrutacyjnych w krajach Europy Środkowej i Wschodniej to tylko niektóre z pierwszych wyników.   Unifikacja spółek Grupy podniosła zdolność oferowania bardziej kompleksowych rozwiązań, zbudowanych wokół takich dziedzin jak: rynek pracy tymczasowej dla rynku logistyki i produkcji, usług in-house, outsourcingu finansowo-księgowego, logistyki kontraktowej w tym usług VAS, magazynowania oraz transportu.   Ujednolicona nazwa i nowe logo   Grupa wchodzi na rynek z nowym wizerunkim, pod nową nazwą i z nowym logotypem. Nazwy zostały uproszczone i ujednolicone by wizerunek był lepiej rozpoznawalny.   Pomimo, że rozwiązania stały się bardziej kompleksowe a podejście bardziej zintegrowane, wciąż przyświecają im te same wartości. Poczynając od 1933 roku rodzinny biznes koncentrował się na długoterminowych relacjach zarówno z pracownikami jak i klientami. Zależności te są oparte na założeniu, że należy wspólnie pracować nad dostarczaniem wartości dodanej. „Dlatego Wspólne dodawanie wartości stało się ważną częścią naszego logo” podsumowuje Marc Fremouw, CEO Axell Group.    

Axell LogisticsCarpenter Europe i jej spółki w Holandii, Polsce oraz na Węgrzech właśnie zakończyły proces rebrandingu. Od tego momentu Timmermans Transport & Logistics (NL) oraz Ponetex Logistics (PL) będą kontynuować jako Axell Logistics, podczas gdy Axell Uitzendbureau (NL), Axell Polska Axell Holandia (PL) wspólnie utworzą markę Axell Employment.

 

W celu sprostania wymogom rynku na dostarczanie elastycznych rozwiązań, Carpenter Europe od przeszło dwóch lat realizuje program restrukturyzacji. Zmiany, który nadal są w toku, obejmują wszystkie spółki Grupy, zarówno te w Holandii jak i w Polsce. Doświadczony zespół  inżynierów logistyki, nowe systemy informatyczne dla logistyki i zatrudniania, renowacja obiektów i otwieranie nowych biur rekrutacyjnych w krajach Europy Środkowej i Wschodniej to tylko niektóre z pierwszych wyników.

 

Unifikacja spółek Grupy podniosła zdolność oferowania bardziej kompleksowych rozwiązań, zbudowanych wokół takich dziedzin jak: rynek pracy tymczasowej dla rynku logistyki i produkcji, usług in-house, outsourcingu finansowo-księgowego, logistyki kontraktowej w tym usług VAS, magazynowania oraz transportu.

 

Ujednolicona nazwa i nowe logo

 

Grupa wchodzi na rynek z nowym wizerunkim, pod nową nazwą i z nowym logotypem. Nazwy zostały uproszczone i ujednolicone by wizerunek był lepiej rozpoznawalny.

 

Pomimo, że rozwiązania stały się bardziej kompleksowe a podejście bardziej zintegrowane, wciąż przyświecają im te same wartości. Poczynając od 1933 roku rodzinny biznes koncentrował się na długoterminowych relacjach zarówno z pracownikami jak i klientami. Zależności te są oparte na założeniu, że należy wspólnie pracować nad dostarczaniem wartości dodanej. „Dlatego Wspólne dodawanie wartości stało się ważną częścią naszego logo” podsumowuje Marc Fremouw, CEO Axell Group.

 

Axell Employment

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C