Nowa usługa w ofercie AsstrA ? transport z Chin w 14 dni

C

05-06-2014

Firma AsstrA Associated Traffic AG, międzynarodowy dostawca usług logistycznych i transportowych, wprowadza do swojego portfolio nowy serwis - transport z Chin w ciągu 14 dni.           W usłudze AsstrA Associated Traffic AG proces operacyjny dla przesyłek transportowanych z Chin do Europy jest ściśle określony. W pierwszym etapie towar transportowany jest frachtem lotniczym z Pekinu i Szanghaju do Frankfurtu. Stąd przesyłki przewożone są transportem drogowym do Wilna i Warszawy, gdzie znajdują się magazyny konsolidacyjne. Następnie towar dostarczany jest do destynacji określonej przez klienta.   ?Stworzenie nowego produktu jest odpowiedzią na szerokie zapotrzebowanie rynku. Rozwiązania, które opracowaliśmy pozwalają na optymalizację kosztów i czasu dostawy, przy zachowaniu najwyższych standardów. Dodatkowo oferujemy kompleksową obsługę obejmującą ubezpieczenie ładunku, uzyskanie wszystkich wymaganych dokumentów i dopełnienie formalności związanych z odprawą celną.? ? podkreśla Andriej Kolosowski, CEO AsstrA Forwarding AG.   Serwis AsstrA Associated Traffic AG ze względu na z góry ustalony harmonogram transportów, charakteryzuje się niezawodnością i gwarancją najwyższej jakości usług. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi transportu, AsstrA zapewnia klientom dostawę różnorodnych towarów, o wadze od 5kg, do najbliższego urzędu celnego w terminie 14 dni. Koszt takiej dostawy jest znacznie niższy od bezpośredniego połączenia lotniczego.

asstra-logoFirma AsstrA Associated Traffic AG, międzynarodowy dostawca usług logistycznych i transportowych, wprowadza do swojego portfolio nowy serwis – transport z Chin w ciągu 14 dni.

 

 

 

 

 

W usłudze AsstrA Associated Traffic AG proces operacyjny dla przesyłek transportowanych z Chin do Europy jest ściśle określony. W pierwszym etapie towar transportowany jest frachtem lotniczym z Pekinu i Szanghaju do Frankfurtu. Stąd przesyłki przewożone są transportem drogowym do Wilna i Warszawy, gdzie znajdują się magazyny konsolidacyjne. Następnie towar dostarczany jest do destynacji określonej przez klienta.

 

?Stworzenie nowego produktu jest odpowiedzią na szerokie zapotrzebowanie rynku. Rozwiązania, które opracowaliśmy pozwalają na optymalizację kosztów i czasu dostawy, przy zachowaniu najwyższych standardów. Dodatkowo oferujemy kompleksową obsługę obejmującą ubezpieczenie ładunku, uzyskanie wszystkich wymaganych dokumentów i dopełnienie formalności związanych z odprawą celną.? ? podkreśla Andriej Kolosowski, CEO AsstrA Forwarding AG.

 

Serwis AsstrA Associated Traffic AG ze względu na z góry ustalony harmonogram transportów, charakteryzuje się niezawodnością i gwarancją najwyższej jakości usług. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi transportu, AsstrA zapewnia klientom dostawę różnorodnych towarów, o wadze od 5kg, do najbliższego urzędu celnego w terminie 14 dni. Koszt takiej dostawy jest znacznie niższy od bezpośredniego połączenia lotniczego.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C