Nowa Zarządzającą Maersk Polska

C

18-12-2013

Ingrid Uppelschoten-Snelderwaard została mianowana Dyrektor Zarządzającą Maersk Polska i szefową regionu Europy Środkowej (Polska, Czechy, Słowacja Węgry). Stanowisko obejmie w styczniu 2014 roku.             Jestem przekonany, że nowa Dyrektor Zarządzająca, razem z całym naszym zespołem na miejscu, poprowadzi Maersk Line w Europie Środkowej ku wielu kolejnym sukcesom, w przyszłości ? komentuje Karsten Kildahl, szef regionu Europy Północnej, który ogłosił nominację.   Ingrid Uppelschoten-Snelderwaard jest związana z grupą A.P. M?ller-Maersk od ponad 12 lat. Zaczynała karierę w Safmarine i Maersk Line w Holandii, gdzie odpowiadała za sprzedaż, marketing i komunikację. Następnie była częścią zespołu odpowiedzialnego za integrację P&O Nedlloyd w Europie Środkowej po przejęciu tej spółki w 2005 roku. Po kilku latach na stanowisku szefa lokalnej organizacji w Namibii i Tanzaniii Ingrid przeniosła się do Kopenhagi, gdzie odpowiadała za szlak handlowy Europa-Kanada, a w ostatnim czasie kierowała serwisem z Morza Śródziemnego i Czarnego do Ameryki Północnej.   Jestem bardzo podekscytowana, że dołączę do zespołu i poznam środowiska biznesowe w Polsce i Europie Środkowej ? komentuje Ingrid swoją nominację. Obszar ten składa się z bardzo zróżnicowanych i dynamicznych rynków, co z pewnością będzie źródłem wielu nowych możliwości.   Ingrid Uppelschoten-Snelderwaard jest Holenderką, mężatką i matką trójki dzieci. Ukończyła Nyenrode University w Holandii. W czasie wolnym biega, spędza czas z rodziną i przyjaciółmi, a także gotuje.   Nowa Dyrektor Zarządzająca rozpocznie pracę na nowym stanowisku w styczniu 2014. Zastąpi Thomasa Bagge, który wraca do Kopenhagi by objąć stanowisko w centrali firmy.  

maersk111Ingrid Uppelschoten-Snelderwaard została mianowana Dyrektor Zarządzającą Maersk Polska i szefową regionu Europy Środkowej (Polska, Czechy, Słowacja Węgry). Stanowisko obejmie w styczniu 2014 roku.

 

 

 

 

 

 

Jestem przekonany, że nowa Dyrektor Zarządzająca, razem z całym naszym zespołem na miejscu, poprowadzi Maersk Line w Europie Środkowej ku wielu kolejnym sukcesom, w przyszłości ? komentuje Karsten Kildahl, szef regionu Europy Północnej, który ogłosił nominację.

 

Ingrid Uppelschoten-Snelderwaard jest związana z grupą A.P. M?ller-Maersk od ponad 12 lat. Zaczynała karierę w Safmarine i Maersk Line w Holandii, gdzie odpowiadała za sprzedaż, marketing i komunikację. Następnie była częścią zespołu odpowiedzialnego za integrację P&O Nedlloyd w Europie Środkowej po przejęciu tej spółki w 2005 roku. Po kilku latach na stanowisku szefa lokalnej organizacji w Namibii i Tanzaniii Ingrid przeniosła się do Kopenhagi, gdzie odpowiadała za szlak handlowy Europa-Kanada, a w ostatnim czasie kierowała serwisem z Morza Śródziemnego i Czarnego do Ameryki Północnej.

 

Jestem bardzo podekscytowana, że dołączę do zespołu i poznam środowiska biznesowe w Polsce i Europie Środkowej ? komentuje Ingrid swoją nominację. Obszar ten składa się z bardzo zróżnicowanych i dynamicznych rynków, co z pewnością będzie źródłem wielu nowych możliwości.

 

Ingrid Uppelschoten-Snelderwaard jest Holenderką, mężatką i matką trójki dzieci. Ukończyła Nyenrode University w Holandii. W czasie wolnym biega, spędza czas z rodziną i przyjaciółmi, a także gotuje.

 

Nowa Dyrektor Zarządzająca rozpocznie pracę na nowym stanowisku w styczniu 2014. Zastąpi Thomasa Bagge, który wraca do Kopenhagi by objąć stanowisko w centrali firmy.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C