Nowe biuro Datalogic w Warszawie

C

20-06-2016

Datalogic zainaugurował otwarcie nowego biura w Warszawie. Otwarcie świętowano podczas oficjalnej konferencji z udziałem klientów, partnerów i pracowników firmy. Uroczyste przecięcie wstęgi miało miejsce przed nowym biurowcem w centrum Warszawy, w którym mieści się siedziba firmy.       - Nowe biuro to bardzo ważny krok w kierunku dalszego rozwoju w Polsce -  komentuje Krzysztof Tkotz, Regional Manager Eastern Europe w Datalogic ADC - Budynek w centrum Warszawy pokazuje naszą obecność na rozwijającym się polskim rynku i jednocześnie, pozwala naszemu zespołowi sprzedaży oraz zespołowi technicznemu zademonstrować szeroką gamę rozwiązań dla handlu detalicznego, transportu, logistyki, produkcji oraz opieki zdrowotnej.   Pietro Scanabissi, Area Manager International Europe w  Datalogic ADC powiedział - Jako wiodący dostawca technologii gromadzenia danych i automatyzacji procesów, oferujemy innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przez klientów w całej Europie Wschodniej. Nowe biuro w Warszawie jeszcze bardziej przybliża nas do klientów i partnerów. Decyzja o inwestycji w nowe biuro w Polsce ilustruje starania Datalogic by stale rozszerzać swoją sieć spółek zależnych w obrębie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) . Warszawa,, jako jeden z najważniejszych ośrodków handlowych w Europie Wschodniej, została wybrana by wspierać firmę na jej drodze rozwoju w regionie.  

Datalogic nowe biuro Warszawa 1Datalogic zainaugurował otwarcie nowego biura w Warszawie. Otwarcie świętowano podczas oficjalnej konferencji z udziałem klientów, partnerów i pracowników firmy. Uroczyste przecięcie wstęgi miało miejsce przed nowym biurowcem w centrum Warszawy, w którym mieści się siedziba firmy.

 

 

 

– Nowe biuro to bardzo ważny krok w kierunku dalszego rozwoju w Polsce –  komentuje Krzysztof Tkotz, Regional Manager Eastern Europe w Datalogic ADC – Budynek w centrum Warszawy pokazuje naszą obecność na rozwijającym się polskim rynku i jednocześnie, pozwala naszemu zespołowi sprzedaży oraz zespołowi technicznemu zademonstrować szeroką gamę rozwiązań dla handlu detalicznego, transportu, logistyki, produkcji oraz opieki zdrowotnej.

 

Pietro Scanabissi, Area Manager International Europe w  Datalogic ADC powiedział – Jako wiodący dostawca technologii gromadzenia danych i automatyzacji procesów, oferujemy innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przez klientów w całej Europie Wschodniej. Nowe biuro w Warszawie jeszcze bardziej przybliża nas do klientów i partnerów.

Decyzja o inwestycji w nowe biuro w Polsce ilustruje starania Datalogic by stale rozszerzać swoją sieć spółek zależnych w obrębie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) . Warszawa,, jako jeden
z najważniejszych ośrodków handlowych w Europie Wschodniej, została wybrana by wspierać firmę na jej drodze rozwoju w regionie.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C