Nowe ciągniki siodłowe dla Kawczyński Logistic

C

22-08-2017

18 sierpnia, w siedzibie dealera MAN w Toruniu, przekazane zostały na ręce właściciela - Włodzimierza Kawczyńskiego kluczyki do 9  nowych ciągników siodłowych MAN TGX 18.460 4x2 BLS dla firmy Kawczyński Logistic. Konfiguracja pojazdów dostosowana została do międzynarodowego transportu chłodniczego, który jest jedną z głównych specjalizacji klienta. 

18 sierpnia, w siedzibie dealera MAN w Toruniu, przekazane zostały na ręce właściciela – Włodzimierza Kawczyńskiego kluczyki do 9  nowych ciągników siodłowych MAN TGX 18.460 4×2 BLS dla firmy Kawczyński Logistic. Konfiguracja pojazdów dostosowana została do międzynarodowego transportu chłodniczego, który jest jedną z głównych specjalizacji klienta. 

– Nasza oferta skonstruowana jest tak, aby kompleksowo odpowiadać na zadania i problemy, jakie stawia przed nami każdy rodzaj transportu. Mimo silnych starań konkurencji, to właśnie my byliśmy w stanie zaoferować nasze najlepsze rozwiązanie dla biznesu klienta – stwierdził Mirosław Gadomski, Business Manager Fraikin

Kawczyński Logistic (Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński) to polska, rodzinna firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w transporcie i spedycji. Specjalizuje się w przewozach chłodniczych z Polski do krajów Unii Europejskiej.

– Specjalna, elastyczna oferta finansowa na okres 36 miesięcy wraz z usługami dodatkowymi i rocznym limitem na poziomie 190 000 km idealnie wpasowuje się w nasze potrzeby. Nowoczesny sprzęt w praktycznie dobranej dla nas konfiguracji to jest to. Usługi Fraikin w zakresie wynajmu długoterminowego mieliśmy okazję sprawdzić już wcześniej i zdecydowanie je polecamy – powiedział Włodzimierz Kawczyński.

Kontrakt jest kontynuacją współpracy, nawiązanej w 2016 roku, wraz z  dostarczeniem 12 pojazdów Merceces-Benz Actros.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C