Nowe ścieżki kariery w FM Logistic

C

24-01-2011

  Yann Belgy, pełniący przez ostatnie 5 lat, funkcję Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce, z początkiem stycznia w ramach promocji wewnętrznej i rozwoju kariery, zdecydował się objąć stanowisko dyrektora ds. ekspertyzy procesu transportowego i zarządzania łańcuchem dostaw Grupy FM Logistic.      Stanowisko Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce objął Piotr Sukiennik, dotychczasowy Dyrektor Operacyjny na Polskę.   W nowym polu odpowiedzialności Yanna Belgy znajdować się będzie funkcjonalny nadzór nad dwoma kluczowymi działalnościami Grupy FM Logistic - Transportem i Zarządzaniem Łańcuchem Dostaw (SCM).  Swoją pracę w FM Logistic Belgy rozpoczął w 1997 roku i od tego czasu piastował różne stanowiska dyrektorskie w Polsce i Rumunii. Od 2006 do końca 2010 roku zarządzał polskim oddziałem Grupy FM Logistic, jako Dyrektor Generalny.   Odpowiedzialność Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce została powierzona Piotrowi Sukiennikowi, który dotychczas pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego na Polskę. Sukiennik zatrudniony jest w FM Logistic od prawie 15 lat. Podczas swojej kilkunastoletniej kariery zawodowej w FM Logistic poznał struktury organizacji praktycznie na wszystkich jej szczeblach. Przez lata zyskał duże zaufanie współpracowników i cieszył się uznaniem za skuteczne zarządzanie zespołami.   FM Logistic od lat stawia na promocję własnych managerów i umożliwia im rozwój wewnątrz firmy, czego oczywistym przykładem są ścieżki karier Yanna Belgy i Piotra Sukiennika. Ta właśnie wyjątkowa polityka promocyjna pozwoliła FM Logistic na zbudowanie realnej przewagi rynkowej, w postaci wyjątkowego zespołu ludzi, w tym kierujących nim managerów .

 

Yann Belgy, pełniący przez ostatnie 5 lat, funkcję Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce, z początkiem stycznia w ramach promocji wewnętrznej i rozwoju kariery, zdecydował się objąć stanowisko dyrektora ds. ekspertyzy procesu transportowego i zarządzania łańcuchem dostaw Grupy FM Logistic. 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Stanowisko Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce objął Piotr Sukiennik, dotychczasowy Dyrektor Operacyjny na Polskę.

 

W nowym polu odpowiedzialności Yanna Belgy znajdować się będzie funkcjonalny nadzór nad dwoma kluczowymi działalnościami Grupy FM Logistic – Transportem i Zarządzaniem Łańcuchem Dostaw (SCM).  Swoją pracę w FM Logistic Belgy rozpoczął w 1997 roku i od tego czasu piastował różne stanowiska dyrektorskie w Polsce i Rumunii. Od 2006 do końca 2010 roku zarządzał polskim oddziałem Grupy FM Logistic, jako Dyrektor Generalny.

 

Odpowiedzialność Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce została powierzona Piotrowi Sukiennikowi, który dotychczas pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego na Polskę. Sukiennik zatrudniony jest w FM Logistic od prawie 15 lat. Podczas swojej kilkunastoletniej kariery zawodowej w FM Logistic poznał struktury organizacji praktycznie na wszystkich jej szczeblach. Przez lata zyskał duże zaufanie współpracowników i cieszył się uznaniem za skuteczne zarządzanie zespołami.

 

FM Logistic od lat stawia na promocję własnych managerów i umożliwia im rozwój wewnątrz firmy, czego oczywistym przykładem są ścieżki karier Yanna Belgy i Piotra Sukiennika. Ta właśnie wyjątkowa polityka promocyjna pozwoliła FM Logistic na zbudowanie realnej przewagi rynkowej, w postaci wyjątkowego zespołu ludzi, w tym kierujących nim managerów .

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C