Nowe cykliczne połączenie z Chinami

C

14-10-2013

Grupa PKP CARGO Logistics wraz z partnerami Far East Land Bridgei Russian Railways Logistics uruchamia stałe połączenie z Chinami. Pierwszy pociąg po dwóch tygodniach podróży dotarł do Warszawy 14 października.         Pierwszy pociąg wyruszył z Suzhou w Chinach 1 października i zabrał ładunki w 43 kontenerach. Dotarł do Warszawy po niespełna dwóch tygodniach, a więc 14 października. Organizatorem przewozu z ramienia Grupy PKP CARGO Logistics jest firma Cargosped, która odpowiada w Grupie za przewozy intermodalne. Na polskiej granicy ładunki przejął pociąg PKP CARGO. ? Będzie to regularne, stałe połączenie. W ten sposób Grupa PKP CARGO Logistics kolejny raz pokazała, że jest liderem wśród firm logistycznych w Europie ? mówi Łukasz Boroń, Prezes PKP CARGO.   Pociąg będzie kursował między terminalem kontenerowym w Suzhou w Chinach, a terminalem Cargosped w Warszawie. Przedsięwzięcie jest owocem współpracy Cargospedu, Far East Land Bridge, Russian Railways Logistics z partnerami z Chin, Białorusi i Rosji. W ramach współpracy spółka Cargosped na terenie Polski będzie świadczyła usługi w zakresie przeładunku, kontroli  technicznej, składowania, spedycji, a także organizacji transportu samochodowego z terminala do finalnych odbiorców.  

pkpcargologoGrupa PKP CARGO Logistics wraz z partnerami Far East Land Bridgei Russian Railways Logistics uruchamia stałe połączenie z Chinami. Pierwszy pociąg po dwóch tygodniach podróży dotarł do Warszawy 14 października.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

Pierwszy pociąg wyruszył z Suzhou w Chinach 1 października i zabrał ładunki w 43 kontenerach. Dotarł do Warszawy po niespełna dwóch tygodniach, a więc 14 października. Organizatorem przewozu z ramienia Grupy PKP CARGO Logistics jest firma Cargosped, która odpowiada w Grupie za przewozy intermodalne.
Na polskiej granicy ładunki przejął pociąg PKP CARGO. ?
Będzie to regularne, stałe połączenie. W ten sposób Grupa PKP CARGO Logistics kolejny raz pokazała, że jest liderem wśród firm logistycznych w Europie ? mówi Łukasz Boroń, Prezes PKP CARGO.

 

Pociąg będzie kursował między terminalem kontenerowym w Suzhou w Chinach, a terminalem Cargosped w Warszawie. Przedsięwzięcie jest owocem współpracy Cargospedu, Far East Land Bridge, Russian Railways Logistics z partnerami z Chin, Białorusi i Rosji.


W ramach współpracy spółka Cargosped na terenie Polski będzie świadczyła usługi w zakresie przeładunku, kontroli  technicznej, składowania, spedycji, a także organizacji transportu samochodowego z terminala do finalnych odbiorców.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C