Nowe funkcje w komunikatorze KT3

C

20-12-2016

Firma TRONIK na początku roku wprowadziła na rynek w pełni mobilny komunikator KT3 pozwalający na stały kontakt pomiędzy spedytorem a kierowcą. Teraz dodała do produktu nowe funkcjonalności: podgląd czasu pracy kierowcy, podgląd temperatury w naczepie oraz możliwość sczytywania plików DDD z karty kierowcy.   Zespół firmy TRONIK zrobił kolejny krok w kierunku kastomizacji swojej oferty. Klienci korzystający z komunikatora KT3 mają już podgląd aktualnego czasu kierowcy, jego dyspozycyjności, statusu jazdy i odpoczynku. Komunikator KT3 może być także wykorzystywany przez kierowców obsługujących samochody przewożące ładunki wymagające utrzymania konkretnej temperatury. System pobiera dane wysyłane z sześciu zainstalowanych w naczepie termometrów, dzięki czemu pozwala na stałą kontrolę warunków w jakich znajduje się towar. Ponadto, dzięki wykorzystaniu zewnętrznych czytników kart kierowcy, KT3 daje już możliwość w pełni zdalnego pobierania plików DDD niezależnie od lokalizacji samochodu i kierowcy, co pozwala na realne oszczędności czasu i pieniędzy. Kierowca nie musi pojawiać się w biurze firmy, aby dopełnić obowiązku przekazania danych.   „To co wyróżnia nas na rynku, co jednocześnie doceniają nasi klienci, to duża elastyczność i możliwość sprawnego udoskonalania oferowanych przez nas usług i produktów. Ponieważ jesteśmy autorami oferowanego przez nas systemu GPS ATRAX, w stosunkowo krótkim czasie możemy dostosować go do aktualnych potrzeb firm korzystających z naszej oferty” – komentuje Piotr Nowak, współwłaściciel firmy TRONIK.   „W pełni mobilny komunikator KT3, bo oparty o tablet, który można swobodnie przenosić i przekazywać, już spotkał się z entuzjastycznym odbiorem naszych dotychczasowych klientów. Pozwala on realnie zaoszczędzić czas oraz pieniądze, np. koszty rozmów telefonicznych w przypadku transportów zlokalizowanych poza granicami kraju. Jego nowe funkcjonalności to kolejny krok ku optymalizacji pracy w firmach transportowych” – dodaje Maciej Tarka, współwłaściciel firmy TRONIK.   Od momentu wejścia na rynek KT3 umożliwia przesyłanie informacji, które mogą zawierać dowolne treści, opisy, trasy oraz dokumenty. Kierowca otrzymuje zlecenia „etap po etapie” wraz z dokładnym nawigowaniem do kolejnych punktów realizacji np. miejsca załadunku czy rozładunku. Spedytor ma możliwość wprowadzania zmian i reagowania w czasie rzeczywistym, gdy tylko nastąpi taka konieczność. Komunikator KT3 to także nawigacja PTV Truck Navigator, funkcja przesyłania dokumentów, mobilny skaner, mobilny protokół zdawczo – odbiorczy, Elektroniczna Karta Drogowa. Wszystkie dane wysyłane z komunikatora KT3 od razu zapisywane są i magazynowane w autorskim programie firmy TRONIK –  GPS ATRAX, dzięki czemu odszukanie potrzebnych informacji zajmuje chwilę, co ułatwia spedytorowi sprawne zarządzanie flotą pojazdów, a rozliczenie kierowcy jest możliwe już w momencie zakończenia przez niego pracy.

Komunikator KT3 dla transportuFirma TRONIK na początku roku wprowadziła na rynek w pełni mobilny komunikator KT3 pozwalający na stały kontakt pomiędzy spedytorem a kierowcą. Teraz dodała do produktu nowe funkcjonalności: podgląd czasu pracy kierowcy, podgląd temperatury w naczepie oraz możliwość sczytywania plików DDD z karty kierowcy.

 

Zespół firmy TRONIK zrobił kolejny krok w kierunku kastomizacji swojej oferty. Klienci korzystający z komunikatora KT3 mają już podgląd aktualnego czasu kierowcy, jego dyspozycyjności, statusu jazdy i odpoczynku. Komunikator KT3 może być także wykorzystywany przez kierowców obsługujących samochody przewożące ładunki wymagające utrzymania konkretnej temperatury. System pobiera dane wysyłane z sześciu zainstalowanych w naczepie termometrów, dzięki czemu pozwala na stałą kontrolę warunków w jakich znajduje się towar. Ponadto, dzięki wykorzystaniu zewnętrznych czytników kart kierowcy, KT3 daje już możliwość w pełni zdalnego pobierania plików DDD niezależnie od lokalizacji samochodu i kierowcy, co pozwala na realne oszczędności czasu i pieniędzy. Kierowca nie musi pojawiać się w biurze firmy, aby dopełnić obowiązku przekazania danych.

 

„To co wyróżnia nas na rynku, co jednocześnie doceniają nasi klienci, to duża elastyczność i możliwość sprawnego udoskonalania oferowanych przez nas usług i produktów. Ponieważ jesteśmy autorami oferowanego przez nas systemu GPS ATRAX, w stosunkowo krótkim czasie możemy dostosować go do aktualnych potrzeb firm korzystających z naszej oferty” – komentuje Piotr Nowak, współwłaściciel firmy TRONIK.

 

„W pełni mobilny komunikator KT3, bo oparty o tablet, który można swobodnie przenosić i przekazywać, już spotkał się z entuzjastycznym odbiorem naszych dotychczasowych klientów. Pozwala on realnie zaoszczędzić czas oraz pieniądze, np. koszty rozmów telefonicznych w przypadku transportów zlokalizowanych poza granicami kraju. Jego nowe funkcjonalności to kolejny krok ku optymalizacji pracy w firmach transportowych” – dodaje Maciej Tarka, współwłaściciel firmy TRONIK.

 

Od momentu wejścia na rynek KT3 umożliwia przesyłanie informacji, które mogą zawierać dowolne treści, opisy, trasy oraz dokumenty. Kierowca otrzymuje zlecenia „etap po etapie” wraz z dokładnym nawigowaniem do kolejnych punktów realizacji np. miejsca załadunku czy rozładunku. Spedytor ma możliwość wprowadzania zmian i reagowania w czasie rzeczywistym, gdy tylko nastąpi taka konieczność. Komunikator KT3 to także nawigacja PTV Truck Navigator, funkcja przesyłania dokumentów, mobilny skaner, mobilny protokół zdawczo – odbiorczy, Elektroniczna Karta Drogowa. Wszystkie dane wysyłane z komunikatora KT3 od razu zapisywane są i magazynowane w autorskim programie firmy TRONIK –  GPS ATRAX, dzięki czemu odszukanie potrzebnych informacji zajmuje chwilę, co ułatwia spedytorowi sprawne zarządzanie flotą pojazdów, a rozliczenie kierowcy jest możliwe już w momencie zakończenia przez niego pracy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C