Nowe linie połączeń drobnicowych do Czech i Słowacji.

C

09-04-2014

Albatros Cargo Sp. z o.o. rozszerza sieć połączeń drobnicowych z Polski do krajów Unii Europejskiej. Od 10.04.2014 do dyspozycji Klientów Albatros Cargo oddajene zostaną nowe linie z Polski ? do Czech i Słowacji.           "Wyjazdy linii odbywają się każdego dnia roboczego, czas dostawy nie przekracza 1-2 dni roboczych. Oferujemy wysokiej jakości usługi drobnicowe, przewyższające pod względem elastyczności, terminowości i kosztów większość znanych operatorów krajowych. Uruchomienie linii do Czech i Słowacji następuje w ramach wdrażania strategii długoterminowej grupy Albatros Cargo na terenie Unii Europejskiej. Linie uzupełniają dotychczasową sieć która obejmuje na dzień dzisiejszy ? wszystkie kraje byłego ZSRR oraz Polskę? ? powiedział Mikhail Bialinis, Dyrektor Zarządzający Albatros Cargo w Polsce.

albatros-logoAlbatros Cargo Sp. z o.o. rozszerza sieć połączeń drobnicowych z Polski do krajów Unii Europejskiej. Od 10.04.2014 do dyspozycji Klientów Albatros Cargo oddajene zostaną nowe linie z Polski ? do Czech i Słowacji.

 

 

 

 

 

“Wyjazdy linii odbywają się każdego dnia roboczego, czas dostawy nie przekracza 1-2 dni roboczych. Oferujemy wysokiej jakości usługi drobnicowe, przewyższające pod względem elastyczności, terminowości i kosztów większość znanych operatorów krajowych. Uruchomienie linii do Czech i Słowacji następuje w ramach wdrażania strategii długoterminowej grupy Albatros Cargo na terenie Unii Europejskiej. Linie uzupełniają dotychczasową sieć która obejmuje na dzień dzisiejszy ? wszystkie kraje byłego ZSRR oraz Polskę? ? powiedział Mikhail Bialinis, Dyrektor Zarządzający Albatros Cargo w Polsce.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C