Nowe oddziały Apreo Logistics w Krakowie, Teresinie i Mielcu

C

07-01-2011

  {modal href="/images/stories/apreo1_big.jpg"}{/modal}Apreo Logistics - operator logistyczny - otworzył trzy nowe oddziały w Polsce - w Krakowie, Mielcu i Teresinie. Znajdzie w nich pracę ponad 30 spedytorów, których zadaniem będzie obsługa zleceń transportowych w danym regionie. Nowe oddziały mają wzmocnić sieć oddziałów i usprawnić obsługę klientów na terenie Małopolski oraz Mazowsza. viagra in brasilien kaufen    Oddział w Krakowie rozpoczął pracę w połowie grudnia, natomiast placówki w Teresinie i Mielcu zostały otwarte wraz z początkiem stycznia 2011. - Oddział w Teresinie to placówka dedykowana obsłudze logistycznej naszego Klienta Tesco. Pracujemy w systemie zmianowym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako operator logistyczny oferujemy naszym partnerom pełen zakres usług logistycznych i jesteśmy w stanie dostosować się do ich potrzeb na każdym etapie łańcucha logistycznego - mówi Paweł Sielewicz, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Operacyjny Apreo Logistics. Apreo Logistics stawia na dynamiczny i mądry rozwój. Dziś pracuje dla niej ponad 200 specjalistów branży TSL. Spółka, w efekcie przejęcia firm z Grupy Equus poszerzyła swoją ofertę o nowe usługi -przewóz towarów wymagających kontrolowanej temperatury transportu oraz przewóz płynnych artykułów spożywczych.
 
{modal href=”/images/stories/apreo1_big.jpg”}{/modal}Apreo Logistics – operator logistyczny – otworzył trzy nowe oddziały w Polsce – w Krakowie, Mielcu i Teresinie. Znajdzie w nich pracę ponad 30 spedytorów, których zadaniem będzie obsługa zleceń transportowych w danym regionie.

Nowe oddziały mają wzmocnić sieć oddziałów i usprawnić obsługę klientów na terenie Małopolski oraz Mazowsza.
  
Oddział w Krakowie rozpoczął pracę w połowie grudnia, natomiast placówki w Teresinie i Mielcu zostały otwarte wraz z początkiem stycznia 2011. – Oddział w Teresinie to placówka dedykowana obsłudze logistycznej naszego Klienta Tesco. Pracujemy w systemie zmianowym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako operator logistyczny oferujemy naszym partnerom pełen zakres usług logistycznych i jesteśmy w stanie dostosować się do ich potrzeb na każdym etapie łańcucha logistycznego – mówi Paweł Sielewicz, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Operacyjny Apreo Logistics.

Apreo Logistics stawia na dynamiczny i mądry rozwój. Dziś pracuje dla niej ponad 200 specjalistów branży TSL. Spółka, w efekcie przejęcia firm z Grupy Equus poszerzyła swoją ofertę o nowe usługi -przewóz towarów wymagających kontrolowanej temperatury transportu oraz przewóz płynnych artykułów spożywczych.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C