Nowe połączenie drobnicowe z Polski do Krajów Nadbałtyckich

C

26-11-2012

  Nowa linia do Litwy, Łotwy, Estonii jest wynikiem konsekwentnej budowy sieci drobnicowej firmy Albatros Cargo z Europy Zachodniej do krajów byłego ZSRR. Uzupełnia ona sieć w której znajdują się już Rosja, Białoruś i Ukraina.         - Doskonale odnajdujemy się na rynku Krajów Bałtyckich gdyż są to rynki  rozumiejące specyfikę terenu i w dużym stopniu zintegrowane z gospodarką Rosji czy Białorusi. Np. ruch drobnicowy na Litwę i Łotwę jest w dużym stopniu kierowany dalej na rynek rosyjski - komentuje dyrektor zarządzający Albatros Cargo w Polsce Mikhail Bialinis.   - W związku z tym powstaje konieczność dodatkowej odprawy celnej lub odbiór EX w pobliskim UC. Nasza firma obsługuje takie przesyłki od drzwi do drzwi - dodaje Bialinis.

 

albatroscargoNowa linia do Litwy, Łotwy, Estonii jest wynikiem konsekwentnej budowy sieci drobnicowej firmy Albatros Cargo z Europy Zachodniej do krajów byłego ZSRR. Uzupełnia ona sieć w której znajdują się już Rosja, Białoruś i Ukraina.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

– Doskonale odnajdujemy się na rynku Krajów Bałtyckich gdyż są to rynki  rozumiejące specyfikę terenu i w dużym stopniu zintegrowane z gospodarką Rosji czy Białorusi. Np. ruch drobnicowy na Litwę i Łotwę jest w dużym stopniu kierowany dalej na rynek rosyjski – komentuje dyrektor zarządzający Albatros Cargo w Polsce Mikhail Bialinis.

 

– W związku z tym powstaje konieczność dodatkowej odprawy celnej lub odbiór EX w pobliskim UC. Nasza firma obsługuje takie przesyłki od drzwi do drzwi – dodaje Bialinis.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C