Nowe połączenie z Wielkiej Brytanii do Polski

C

13-11-2012

  Nowa linia jest odpowiedzią firmy Dachser UK na wzrost zamówień eksportowych na polski rynek z Wielkiej Brytanii, siódmego największego producenta na świecie. Usługi logistyczne firmy dla eksporterów brytyjskich opierają się na wykorzystaniu trzech magazynów w Wielkiej Brytanii i ponad 150 oddziałów w całej Europie.         Nowością jest bezpośrednia linia do Strykowa w Polsce, skąd przesyłki są dostarczane na teren całego kraju. Uzupełnia ona istniejące do tej pory połączenia Dachser i optymalizuje czas tranzytu na polski rynek.   Eksporterzy z Wielkiej Brytanii wysyłający do Polski mogą liczyć na wysoki poziom jakości, niezawodności oraz wykorzystanie najnowszych systemów IT.   - Pomimo nieznacznego wzmocnienia funta w stosunku do euro kilka miesięcy temu, brytyjscy eksporterzy nadal są bardzo konkurencyjni na europejskim rynku - komentuje Nick Lowe, dyrektor zarządzający Dachser w Wielkiej Brytanii. - Oczywiście spadek popytu niemal w całej Europie sprawia, że handel jest trudny, ale nasi eksporterzy cały czas mają szansę na udział w rynku. Dachser zawsze stara się wspierać handel, świadcząc szybkie i niezawodne dostawy - podkreśla Lowe.

 

dachyserNowa linia jest odpowiedzią firmy Dachser UK na wzrost zamówień eksportowych na polski rynek z Wielkiej Brytanii, siódmego największego producenta na świecie. Usługi logistyczne firmy dla eksporterów brytyjskich opierają się na wykorzystaniu trzech magazynów w Wielkiej Brytanii i ponad 150 oddziałów w całej Europie.

 

 

 

 

Nowością jest bezpośrednia linia do Strykowa w Polsce, skąd przesyłki są dostarczane na teren całego kraju. Uzupełnia ona istniejące do tej pory połączenia Dachser i optymalizuje czas tranzytu na polski rynek.

 

Eksporterzy z Wielkiej Brytanii wysyłający do Polski mogą liczyć na wysoki poziom jakości, niezawodności oraz wykorzystanie najnowszych systemów IT.

 

– Pomimo nieznacznego wzmocnienia funta w stosunku do euro kilka miesięcy temu, brytyjscy eksporterzy nadal są bardzo konkurencyjni na europejskim rynku – komentuje Nick Lowe, dyrektor zarządzający Dachser w Wielkiej Brytanii. – Oczywiście spadek popytu niemal w całej Europie sprawia, że handel jest trudny, ale nasi eksporterzy cały czas mają szansę na udział w rynku. Dachser zawsze stara się wspierać handel, świadcząc szybkie i niezawodne dostawy – podkreśla Lowe.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C