Nowe rozwiązanie do automatycznego monitorowania magazynów w ofercie BCS Polska

C

15-10-2010

  {modal href="/images/stories/bcs2_big.jpg"} {/modal} Firma BCS Polska, polski integrator rozwiązań informatycznych, zapewniających instytucjom mobilność procesów, wprowadziła do swojej oferty nowy produkt - innowacyjny system monitoringu magazynów oraz sortowni we współpracy z niemiecką firmą DIVIS.   System monitoringu magazynów DIVIS działający w oparciu o kamery przemysłowe CCTV i lokalizację oraz skanowane dane pozwala na precyzyjne śledzenie towarów i paczek na terenie objętym dozorem. generic ultracet online buy ventolin online no prescription erythromycin withoutorder aciphex online how to buy hydrocodone online order tamiflu with no prescription order quinine online no prescription   Rozwiązanie może być zintegrowane z systemem zarządzania magazynem, co przekłada się na możliwość bardzo dokładnej i szybkiej lokalizacji towarów w hali magazynowej.   - Dotychczasowe systemy monitorowania magazynu wymagały mocnego zaangażowania personelu, zwłaszcza w przypadkach uszkodzenia czy kradzieży przesyłek. Unikatowy system zaprojektowany przez inżynierów firmy DIVIS umożliwia niespotykane do tej pory możliwości śledzenia towaru w procesie pakowania, sortowania magazynowania oraz crossdock-u. System pozwala precyzyjnie, szybko i intuicyjnie zlokalizować zaginiony bądź uszkodzony towar i wyeliminować na przyszłość przyczyny jej powstawania - stwierdził Jacek Cyran, dyrektor oddziału Warszawa BCS Polska.   Aplikacja dzieli się na dwa podsystemy, przystosowane do obsługi procesów sortowania paczek oraz logistyki magazynowej.   {modal href="/images/stories/bcs1_big.jpg"}{/modal}- Jedną z zalet tego systemu jest prewencja - monitorowani pracownicy magazynu z największą pieczołowitością przykładają się do swoich zadań. Ponadto system pozwala szybko działać w razie niepożądanych zdarzeń. Osiągnięta w ten sposób optymalizacja procesów magazynowych przekłada się na postrzeganie dostawcy jako solidnego partnera biznesowego -  dodał Jacek Cyran.   BCS Polska zapewnia projektowanie, następnie wdrażanie oraz obsługę serwisową systemu DIVIS na terenie Polski. System z sukcesem funkcjonuje w kilkudziesięciu magazynach w krajach Europy Zachodniej, głównie w Niemczech i we Francji.  

 

{modal href=”/images/stories/bcs2_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Firma BCS Polska, polski integrator rozwiązań informatycznych, zapewniających instytucjom mobilność procesów, wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – innowacyjny system monitoringu magazynów oraz sortowni we współpracy z niemiecką firmą DIVIS.

 

System monitoringu magazynów DIVIS działający w oparciu o kamery przemysłowe CCTV i lokalizację oraz skanowane dane pozwala na precyzyjne śledzenie towarów i paczek na terenie objętym dozorem.


 

Rozwiązanie może być zintegrowane z systemem zarządzania magazynem, co przekłada się na możliwość bardzo dokładnej i szybkiej lokalizacji towarów w hali magazynowej.

 

– Dotychczasowe systemy monitorowania magazynu wymagały mocnego zaangażowania personelu, zwłaszcza w przypadkach uszkodzenia czy kradzieży przesyłek. Unikatowy system zaprojektowany przez inżynierów firmy DIVIS umożliwia niespotykane do tej pory możliwości śledzenia towaru w procesie pakowania, sortowania magazynowania oraz crossdock-u. System pozwala precyzyjnie, szybko i intuicyjnie zlokalizować zaginiony bądź uszkodzony towar i wyeliminować na przyszłość przyczyny jej powstawania – stwierdził Jacek Cyran, dyrektor oddziału Warszawa BCS Polska.

 

Aplikacja dzieli się na dwa podsystemy, przystosowane do obsługi procesów sortowania paczek oraz logistyki magazynowej.

 

{modal href=”/images/stories/bcs1_big.jpg”}{/modal}- Jedną z zalet tego systemu jest prewencja – monitorowani pracownicy magazynu z największą pieczołowitością przykładają się do swoich zadań. Ponadto system pozwala szybko działać w razie niepożądanych zdarzeń. Osiągnięta w ten sposób optymalizacja procesów magazynowych przekłada się na postrzeganie dostawcy jako solidnego partnera biznesowego –  dodał Jacek Cyran.

 

BCS Polska zapewnia projektowanie, następnie wdrażanie oraz obsługę serwisową systemu DIVIS na terenie Polski. System z sukcesem funkcjonuje w kilkudziesięciu magazynach w krajach Europy Zachodniej, głównie w Niemczech i we Francji.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C