Nowe rozwiązanie mobilne na Androida

C

26-10-2012

  Firma Trimble Transport & Logistics oferuje przewoźnikom, którzy często korzystają z usług czarterowych i pragną je skutecznie zintegrować z systemem zarządzania flotą, Fleet Express - elastyczne rozwiązanie dla smartfonów z systemem operacyjnym Android (w skrócie FleetXps). Pozwala ono zapewnić klientom usługi bez żadnych zakłóceń. Aplikacja została zaprezentowana po raz pierwszy na targach IAA w Hanowerze.     Ze względu na szeroki zakres funkcji mobilne rozwiązanie FleetXps stanowi idealne uzupełnienie komputera pokładowego CarCube. FleetXps działa na wszystkich urządzeniach wykorzystujących system Android i może być szybko zainstalowane na smartfonie.   Firma Trimble Transport & Logistics postanowiła opracować wysokiej jakości rozwiązanie, które pod względem sposobu funkcjonowania będzie bardzo podobne do popularnego komputera pokładowego CarCube. Oprócz interfejsów dla użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android, funkcje logistyczne są identyczne: wysyłanie oraz obsługa zadań i wiadomości, wypełnianie karty drogowej przy zastosowaniu ścieżki pytań. Dzięki temu FleetXps jest tak samo łatwe w obsłudze jak CarCube.   Ponieważ największe znaczenie ma aspekt logistyczny, nie są rejestrowane między innymi czasy jazdy i dane pobierane na podstawie tachografów, dane z szyny CANBUS, przystawki PTO i pomiary temperatury.   FleetXps ma zintegrowany skaner kodów kreskowych (w urządzeniu niezbędna jest kamera) oraz możliwość dodawania podpisu cyfrowego. Ponadto umożliwia połączenie z szeregiem płatnych aplikacji nawigacyjnych, które można uruchomić z poziomu zadań. Dzięki odbiornikowi GPS w smartfonie czas jazdy i pokonana odległość są powiązane z kartą drogową, co umożliwia uzyskanie kompletnych danych dotyczących przejazdu.

 

androoFirma Trimble Transport & Logistics oferuje przewoźnikom, którzy często korzystają z usług czarterowych i pragną je skutecznie zintegrować z systemem zarządzania flotą, Fleet Express – elastyczne rozwiązanie dla smartfonów z systemem operacyjnym Android (w skrócie FleetXps). Pozwala ono zapewnić klientom usługi bez żadnych zakłóceń. Aplikacja została zaprezentowana po raz pierwszy na targach IAA w Hanowerze.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 


Ze względu na szeroki zakres funkcji mobilne rozwiązanie FleetXps stanowi idealne uzupełnienie komputera pokładowego CarCube. FleetXps działa na wszystkich urządzeniach wykorzystujących system Android i może być szybko zainstalowane na smartfonie.

 

Firma Trimble Transport & Logistics postanowiła opracować wysokiej jakości rozwiązanie, które pod względem sposobu funkcjonowania będzie bardzo podobne do popularnego komputera pokładowego CarCube. Oprócz interfejsów dla użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android, funkcje logistyczne są identyczne: wysyłanie oraz obsługa zadań i wiadomości, wypełnianie karty drogowej przy zastosowaniu ścieżki pytań. Dzięki temu FleetXps jest tak samo łatwe w obsłudze jak CarCube.

 

Ponieważ największe znaczenie ma aspekt logistyczny, nie są rejestrowane między innymi czasy jazdy i dane pobierane na podstawie tachografów, dane z szyny CANBUS, przystawki PTO i pomiary temperatury.

 

FleetXps ma zintegrowany skaner kodów kreskowych (w urządzeniu niezbędna jest kamera) oraz możliwość dodawania podpisu cyfrowego. Ponadto umożliwia połączenie z szeregiem płatnych aplikacji nawigacyjnych, które można uruchomić z poziomu zadań. Dzięki odbiornikowi GPS w smartfonie czas jazdy i pokonana odległość są powiązane z kartą drogową, co umożliwia uzyskanie kompletnych danych dotyczących przejazdu.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C