Nowe stacje serwisowe DAF

C

28-09-2010

{modal href="/images/stories/tb_wyszkow1_Big.jpg"} {/modal} W Wyszkowie i Ustroniu uruchomione zostały nowe stacje serwisowe autoryzowanych dealerów firmy DAF. Serwis w Wyszkowie już trzecim punktem serwisowym firmy TB Truck & TrailerSerwis,  autoryzowanego dealera firmy DAF. Serwis wyposażony jest w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie.   Budynek serwisowo-sprzedażowy posiada 1500 m2, a teren wokół niego zajmuje 1,5 hektara. Podobnie jak pozostałe serwisy DAF obsługuje wszystkie marki pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep. W hali serwisowej znajdują się: cztery stanowiska obsługowo 2 naprawcze, w tym dwa kanały. Warsztat wyposażony jest również w nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF. Na wyposażeniu serwisu znajduje się również komputer diagnostyczny WABCO, a do końca roku 2010 posiadał będzie także autoryzacje BPW, Knorr, SAF a także Carrier Transicold. Warsztat obsługuje 6 wykwalifikowanych mechaników oraz 2 osoby w punkcie obsługi klienta i magazynie. TB Truck & Trailer Serwis oferuje również kontrakty serwisowe w ramach usługi DAF Multisupport. Klient w zamian za określoną miesięczną stawkę otrzymuje pełen serwis i obsługę w całej sieci serwisowej DAF, zarówno w kraju jak i za granicą. Ustroń jest już czwartą lokalizacją serwisową Grupy Wanicki, autoryzowanego dealera firmy DAF. Nowy punkt serwisowy znajduje się przy drodze nr 941, 4,5 km od zjazdu z trasy S1. Obiekt położony jest na działce o powierzchni 4000m?, powierzchnia budynku to ok. 1200m2. Budynek posiada 4 przelotowe stanowiska naprawcze o długości 23 m, obsługiwane przez 6 wysoko wykwalifikowanych mechaników, a także 2 osoby w punkcie obsługi klienta oraz 2 handlowców części zamiennych obsługujących klientów mobilnie, tzn. możliwy jest bezpośredni dowóz części do siedziby klienta. Serwis prowadzi działalność w zakresie bieżących napraw samochodów ciężarowych i osobowych, przeglądów okresowych a także serwisu naczep, zwłaszcza podzespołów Knorr-Bremze, Wabco, Haldex, BPW, SAF. Podobnie jak pozostałe serwisy DAF prowadzi on sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Warsztat wyposażony jest w najnowsze urządzenia tj. nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF oraz magazyn części zamiennych. Dostępny jest również 24-godzinny serwis awaryjnego firmy DAF ITS. Jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, warsztat w Ustroniu przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów firmy BOVA. Oferuje usługę holowania pojazdu do warsztatu w przypadku braku możliwości naprawy poza terenem. Nowa lokalizacja została utworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku i jest rozszerzeniem działającego od ponad 10 lat serwisu w Krakowie.   na zdjęciu: punkt serwisowy firmy TB Truck & Trailer w Wyszkowie.

{modal href=”/images/stories/tb_wyszkow1_Big.jpg”}

{/modal}

W Wyszkowie i Ustroniu uruchomione zostały nowe stacje serwisowe autoryzowanych dealerów firmy DAF.


Serwis w Wyszkowie już trzecim punktem serwisowym firmy TB Truck & TrailerSerwis,  autoryzowanego dealera firmy DAF. Serwis wyposażony jest w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie.


 

Budynek serwisowo-sprzedażowy posiada 1500 m2, a teren wokół niego zajmuje 1,5 hektara. Podobnie jak pozostałe serwisy DAF obsługuje wszystkie marki pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep.


W hali serwisowej znajdują się: cztery stanowiska obsługowo 2 naprawcze, w tym dwa kanały. Warsztat wyposażony jest również w nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF. Na wyposażeniu serwisu znajduje się również komputer diagnostyczny WABCO, a do końca roku 2010 posiadał będzie także autoryzacje BPW, Knorr, SAF a także Carrier Transicold. Warsztat obsługuje 6 wykwalifikowanych mechaników oraz 2 osoby w punkcie obsługi klienta i magazynie.


TB Truck & Trailer Serwis oferuje również kontrakty serwisowe w ramach usługi DAF Multisupport. Klient w zamian za określoną miesięczną stawkę otrzymuje pełen serwis i obsługę w całej sieci serwisowej DAF, zarówno w kraju jak i za granicą.


Ustroń jest już czwartą lokalizacją serwisową Grupy Wanicki, autoryzowanego dealera firmy DAF. Nowy punkt serwisowy znajduje się przy drodze nr 941, 4,5 km od zjazdu z trasy S1. Obiekt położony jest na działce o powierzchni 4000m?, powierzchnia budynku to ok. 1200m2. Budynek posiada 4 przelotowe stanowiska naprawcze o długości 23 m, obsługiwane przez 6 wysoko wykwalifikowanych mechaników, a także 2 osoby w punkcie obsługi klienta oraz 2 handlowców części zamiennych obsługujących klientów mobilnie, tzn. możliwy jest bezpośredni dowóz części do siedziby klienta.


Serwis prowadzi działalność w zakresie bieżących napraw samochodów ciężarowych i osobowych, przeglądów okresowych a także serwisu naczep, zwłaszcza podzespołów Knorr-Bremze, Wabco, Haldex, BPW, SAF. Podobnie jak pozostałe serwisy DAF prowadzi on sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.


Warsztat wyposażony jest w najnowsze urządzenia tj. nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF oraz magazyn części zamiennych. Dostępny jest również 24-godzinny serwis awaryjnego firmy DAF ITS. Jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, warsztat w Ustroniu przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów firmy BOVA. Oferuje usługę holowania pojazdu do warsztatu w przypadku braku możliwości naprawy poza terenem.


Nowa lokalizacja została utworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku i jest rozszerzeniem działającego od ponad 10 lat serwisu w Krakowie.

 

na zdjęciu: punkt serwisowy firmy TB Truck & Trailer w Wyszkowie.


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C