Nowe toughpady Panasonic dostępne od lipca

C

29-06-2016

Nowa wersja w pełni wzmocnionego tabletu Panasonic Toughpad FZ-G1 jest wyposażona w system Windows 10 Pro i oferuje bardzo pojemną baterię, umożliwiającą do 14 godzin pracy. Model jest przeznaczony dla specjalistów z branży handlowej, przemysłowej, logistycznej, a także dla służb ratunkowych oraz mobilnych pracowników firm ubezpieczeniowych.   Najnowsze urządzenie Panasonic zapewnia większą wydajność przy mniejszym zużyciu energii niż podobne tablety tej klasy. Toughpad FZ-G1 wyposażony jest w uaktualniony procesor 6 generacji Intel Core vPro i5-6300U (z pamięcią 3MB, o częstotliwości od 2,4 GHz do 3,0 GHz przy użyciu technologii Intel® Turbo Boost). Z kolei za zwiększoną wydajność graficzną odpowiada wbudowany procesor Intel HD Graphics 520.Pracę baterii wydłużono w Toughpadzie FZ-G1 do 14 godzin. W połączeniu z opcjonalną baterią, którą można wymienić w trybie HotSwap (bez konieczności wyłączania urządzenia), urządzenie może pracować nawet 28 godzin bez podłączenia do zasilania. Niezawodną łączność oraz transfer danych zapewnia technologia Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN oraz moduł Bluetooth v4.2 klasy 1. Model posiada także kamerą tylną o rozdzielczości 8 MP odpowiadającą za doskonałą jakość dokumentacji fotograficznej. Toughpad FZ-G1 posiada dotykowy ekran pojemnościowy o przekątnej 10,1 cala, obsługujący do 10 aktywnych punktów jednocześnie oraz wodoodporne pióro aktywne (digitizer), który pozwala korzystać z urządzenia nawet w czasie deszczu. Oprócz tego nowy tablet wyposażony został w elastyczne porty konfigurowalne, które dają użytkownikom możliwość dostosowania urządzenia do swoich potrzeb, m.in. wyposażenia go w porty starszego typu. - Najnowsza wersja tabletu FZ-G1 to kolejny krok Panasonic w kierunku zwiększania wydajności pracowników mobilnych - mówi Jan Kaempfer, General Manager of Marketing w Panasonic Computer Product Solutions - Jak zawsze w przypadku urządzeń Toughbook i Toughpad, nowy model wyróżnia doskonała wydajność i funkcjonalność. Do tego dochodzi szeroki asortyment akcesoriów i urządzeń peryferyjnych dla każdego produktu, takich jak samochodowe i biurkowe stacje dokujące, baterie i zasilacze. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wybrane przez nich rozwiązanie jest zaprojektowane do końca i będzie cały czas rozwijane, a dodatkowe urządzenia peryferyjne i akcesoria pozostaną zgodne z kolejnymi wersjami urządzenia - podsumowuje Jan Kaempfer. Toughpad FZ-G1 w najnowszej wersji będzie dostępny na polskim rynku od lipca 2016 w cenie od 11 500 zł netto.  

Panasonic Touhgpad FZ-G1 2Nowa wersja w pełni wzmocnionego tabletu Panasonic Toughpad FZ-G1 jest wyposażona w system Windows 10 Pro i oferuje bardzo pojemną baterię, umożliwiającą do 14 godzin pracy. Model jest przeznaczony dla specjalistów z branży handlowej, przemysłowej, logistycznej, a także dla służb ratunkowych oraz mobilnych pracowników firm ubezpieczeniowych.

 

Najnowsze urządzenie Panasonic zapewnia większą wydajność przy mniejszym zużyciu energii niż podobne tablety tej klasy. Toughpad FZ-G1 wyposażony jest w uaktualniony procesor 6 generacji Intel Core vPro
i5-6300U (z pamięcią 3MB, o częstotliwości od 2,4 GHz do 3,0 GHz przy użyciu technologii Intel® Turbo Boost). Z kolei za zwiększoną wydajność graficzną odpowiada wbudowany procesor Intel HD Graphics 520.
Pracę baterii wydłużono w Toughpadzie FZ-G1 do 14 godzin. W połączeniu z opcjonalną baterią, którą można wymienić w trybie HotSwap (bez konieczności wyłączania urządzenia), urządzenie może pracować nawet 28 godzin bez podłączenia do zasilania.

Panasonic Touhgpad FZ-G1 1Niezawodną łączność oraz transfer danych zapewnia technologia Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN oraz moduł Bluetooth v4.2 klasy 1. Model posiada także kamerą tylną o rozdzielczości 8 MP odpowiadającą za doskonałą jakość dokumentacji fotograficznej. Toughpad FZ-G1 posiada dotykowy ekran pojemnościowy o przekątnej 10,1 cala, obsługujący do 10 aktywnych punktów jednocześnie oraz wodoodporne pióro aktywne (digitizer), który pozwala korzystać z urządzenia nawet w czasie deszczu. Oprócz tego nowy tablet wyposażony został w elastyczne porty konfigurowalne, które dają użytkownikom możliwość dostosowania urządzenia do swoich potrzeb, m.in. wyposażenia go w porty starszego typu.

Najnowsza wersja tabletu FZ-G1 to kolejny krok Panasonic w kierunku zwiększania wydajności pracowników mobilnych – mówi Jan Kaempfer, General Manager of Marketing w Panasonic Computer Product Solutions – Jak zawsze w przypadku urządzeń Toughbook i Toughpad, nowy model wyróżnia doskonała wydajność i funkcjonalność. Do tego dochodzi szeroki asortyment akcesoriów i urządzeń peryferyjnych dla każdego produktu, takich jak samochodowe i biurkowe stacje dokujące, baterie i zasilacze. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wybrane przez nich rozwiązanie jest zaprojektowane do końca i będzie cały czas rozwijane, a dodatkowe urządzenia peryferyjne i akcesoria pozostaną zgodne z kolejnymi wersjami urządzenia – podsumowuje Jan Kaempfer.

Toughpad FZ-G1 w najnowszej wersji będzie dostępny na polskim rynku od lipca 2016 w cenie od 11 500 zł netto.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C